İnstaweb "Not Logged İn" Sorunu

NySky

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
671
0
Grafikmania
Merhaba THT Ailesi

Uzun zamandır smm panelim var ve sosyal medya hizmetleri vermekteyim. Yaklaşık 1 hafta önce kendi datamı eklemek için Webgramb panel satın aldım fakat smm kısmı çalışmadığı için İnstaweb paneli satın aldım ve birçok sorunla karşılaştım. Çözümler için şunları denedim;

- Aktif User Ekledim
- Aktif proxy satın alıp ekledim
- Phpmyadmin üyeler bölümünden ilk üye ID'sini 0 yaptım.

Son olarak karşılaştığım hata şu;

Not Logged İn (0)
Kod:
#0 /home/sosyotakipci/public_html/InstaWebV6.9.php(2901): Instagram->request('users/medyadarw...')
#1 /home/sosyotakipci/public_html/app/Controllers/Admin/InstaController.php(29): Instagram->getUserInfoByName('medyadarwin')
#2 [internal function]: App\Controllers\Admin\InstaController->IndexAction()
#3 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Core/Controller.php(81): call_user_func_array(Array, Array)
#4 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(260): Wow\Core\Controller->init('IndexAction', Array)
#5 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Engine.php(380): Wow\Core\Dispatcher::dispatchRoute(Object(Wow\Net\Route), Object(Wow\Net\Request))
#6 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->_start()
#7 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(147): Wow\Core\Dispatcher::invokeMethod(Array, Array)
#8 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(47): Wow\Core\Dispatcher::execute(Array, Array)
#9 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Engine.php(82): Wow\Core\Dispatcher->run('start', Array)
#10 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->__call('start', Array)
#11 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Core/Dispatcher.php(194): Wow\Engine->start()
#12 /home/sosyotakipci/public_html/src/Wow/Wow.php(41): Wow\Core\Dispatcher::invokeMethod(Array, Array)
#13 /home/sosyotakipci/public_html/InstaWebV6.9.php(3812): Wow::__callStatic('start', Array)
#14 /home/sosyotakipci/public_html/InstaWebV6.9.php(3812): Wow::start()
#15 /home/sosyotakipci/public_html/index.php(11): require_once('/home/sosyotaki...')
#16 {main}

Hata Görüntüsü:

Sorun aldığım yer;
Admin panelinde instagram işlemleri bölümünde yeni işlem deyip k.adı yazıyorum ve kullanıcı ara diyorum bu sorunu alıyorum. Ayrıca login sorunuda var.

İnstaweb sürümü; 6.9
Yaklaşık 1 haftadır sorunlarla uğraşıyorum satışlarım çok aksıyor, lütfen acil yardım arkadaşlar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.