Intagram konu etiketi (tag)

HaToR

Üye
1 Ağu 2012
129
0
BAKU
Merhaba arkadaşlar. Intagramda bildiyimiz gibi bir sürü konu etiketi bukunmakda yani tag. Bende kendime has bir etiket yapmak istiyorum. Yani yeni bir tag yaratmak istiyorum. ama bir türlü nasıl oldugunu bilmiyorum. Istedigim tag #Instatagaz Azerbycandan olan aktiv kullanıcıları bir araya toplamak için. Yeni bir resim ekledim, bu tag yazdım paylaşdım. Sonra arama bölümünden bu tag aradım ama paylaşdığım resim çıkmadı. Yeni hashtag nasık yarata ve trend yapa bilirim? Konuyla igili bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Teşekkürler.
Azerbycandan sayqılar,sevgiler.

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Merhaba, HaToR.
Öncelikle konu öncesinde Azerbaycan'a sevgiler saygılar.
İnstagram tag sistemi serbest olmakla beraber yazdığınız hashtagda paylaşım yaparak #X hashtag olarak paylaştığınız gönderiden ulaşabilirsiniz.
Hashtagın tanınması için reklam yapabilir paylaşımlarda yorum olarak belirtebilirsiniz.
Genellikle yanına birkaç hashtag daha ekleyip kendi tagınızı da ekleyip Beğeni sayısını yüksek tutarsanız biraz daha gündeme getirebilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.