İntel Hd 4000

By19o3

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
308
0
İstabul

xoxxax

Katılımcı Üye
23 Tem 2012
546
0
İstanbul
ben sana i5 lenova öneriririm kardeş neden diye sorarsan test birincisi çünkü işlemci hızı hiç düşmüyor lenovanın diğer markaların aksine özel soğutucu sistemmi kullanıyolarsa aceba..

By19o3

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
308
0
İstabul
@xoxxax. kardesim yorum icin sagol fakat butceme uygun olarak bunu bulabildim eger fiyati buna.benzer bi laptop bulursan yoruma yaz.bu arada.benm sorunum laptop degil ekran kartinin kac mb oldugu tesekkurler

ByDoldis

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,147
2
/dold.htm
HD4000 grafik kartı benim laptopun onboard ekran kartı kardeş.Nasıl diye sorarsan oyun oynayamazsın takılmalar oluyor. Euro Truck 2 de bile takılıyor çünkü bu ekran kartı basit işlemleri yapmak için tasarlanmış internette gezinmek küçük oyunlar oynamak ve film izlemek gibi eğer bi laptop alacaksan en az nvidia 630m yada gtx540m ekran kartın olsun derim.ve en az i5 işlemcin olmalı.

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
bu ekran kartı degıldır arakdaslar ombord yanı normal gundelık ısler ıcındır..
yukarıda arkadasın bırı lenovo yazmıs ıyı pcdır ve netde ucuza bulursun.. onun uzerınden ornek vereyım
levonoda bır harıcı bırde ıntel hd bulunur.. enerjı tasarufu yapmak ıcın ıntelı kullanır laptopun sol kosesınde bır dugme vardır ona bastıgında harıcı ekran kartı devreye gırer ve gercek ekran kartı ıle oyunlarını oynarsın..

ha ıntel hd 4000 ı ekran kartı yerıne koyup alırsan sen bılırsın ama kesınlıkle onermıyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.