İnternet ağıma giriyorlar LÜTFEN YARDIM ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tr.byclupper

Katılımcı Üye
25 Mar 2008
281
0
$safe_mode = Off
Arkadaşlar selamın aleyküm , iyi forumlar ...

Bi kaç gündür ağımda yavaşlama vardı buda benım doğal olarak dikkatımı cekti Airties rt-205TT modem kullanıyorum .

Yerel ağ > Sekmesine tıkladığımda bir KENDİ PC MİN MAC ADRESİ , Birde o Salagın mac adresi cıkıyor .....

Kablosuz Ağ kullanmadıgımdan KAPALI SEÇENEĞİNİ İŞARETLEMİŞTİM Sabah !
Sabahda ağı kapamadan once ŞİFRE KISMI URFALISERDAR ' Dı kapattım ve DIKKATIMI ÇEKTİ ... OYLE BIR SIFRE HIC KULLANMADIM CUNKİ....

Ve simdi yıne agım yavasladı yıne o kısı KABLOSUZ AĞ KISMINI ACMIS WEB OLAN KISMINDA SIFRE YINE URFALI SERDAR BU LAVUK NE YAPMAYA CALISIO YADA NASIL BIUSI YAPABILIRIM ELIMDE MAC ADRESI VARKEN ...

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM IYI FORUMLAR :diablo

Son düzenleme:

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
mac adresi bölümüne sadece kendi mac adresini yaz diğerini sil kimse giremez şifrede kıramaz başka türlü girme imkanıda olmaz çünkü mac kilitler bişey yapamaz..

canseren

Katılımcı Üye
8 Kas 2011
427
1
37
Hatay
modemin arayüzüne gir öncelikle wpa şifreni degiştir sonrada maç filtreleme yap sorun çözülür
modem arayüzü için
eger modem arayuzune girmek için ttnet in verdigi ip adresi ni bilmiyorsan ekranın sol köşeşinde durum var ordan destek var orda ip adresini görebilirsin

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
İlk Önce Arayüz Şifreni Değiştir Daha Sonra da Kablosuz ağ şifrende karakterler kullan ayni sorun devam ederse eğer hangi sağlayicidan interneti aliyorsan oraya mac adresini bildir kolay gelsin ;)

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Arkadaşım Bilgisayarına yani modemine essential net tools üzerinden bağalnıp kullanabilirler

eğer sende essential net tools indirirsen onun girebileceği yerleri kısacası internetini engelleyebilir veya sınırlayabilrsin hatta oyun oynar gibi Kullanabilirsin sonuçta modem senin :)

tr.byclupper

Katılımcı Üye
25 Mar 2008
281
0
$safe_mode = Off
peki bunu masa ustu yada cam gıbı olaya nasıl donustururuz yada sıstem bu sekılde ıse ona nasıl yedırebılırım server hanı bılgım var var da bu olay uzerıne deıl sonucta elımde mac adresı var bu yollarla nasıl server yedırebılırım daha ılerısı varmıdır .d.d ??

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Karşı Tarafın Ip Adresini Öğrenmek Günümüzde çok basit hatta bi şekilde yakın ilişki kur ve ona team üzerinden sabit ıp al kendinede böylece ProRat Kullanarak İşini Halledebilirsin Herhangi bir programın arasına Serverini sıkıştır programı yüklet her türlü kontrol elinde tabi Keylogger özelliikli bir trojan bu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.