İnternet Borcundan Kapanındı Sorunu Çözüldü.

usta hacker46

Uzman üye
12 Tem 2013
1,583
0
26
K.maraş
İnternet Borcundan Kapandı Sorunu Çözüldü.

Net’e Girince Borcunuzdan Dolayı Kapatılmıştır Diyorsa Geçmişe Gelin :) Ordan Facebook’a Girin Girmezse Önceden Girdi İseniz M.facebook.com’a Girin Geçmiştin Bazı Pc Lerde Normal Face Olmuyor Aksine Bazılarındada Nomali Olmuyor M. Oluyor Normal Yeni Sekme Açıp Facebook.com Yazıncada Olabiliyor Bazı Pc’lerde. Kendi Anlatımımdır Ve Kendim Araştırarak Buldum Alıntı Falan Değildir.

Son düzenleme:

ByPesTiLanCe

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
807
0
Not Found !
Net’e Girince Borcunuzdan Dolayı Kapatılmıştır Diyorsa Geçmişe Gelin :) Ordan Facebook’a Girin Girmezse Önceden Girdi İseniz M.facebook.com’a Girin Geçmiştin Bazı Pc Lerde Normal Face Olmuyor Aksine Bazılarındada Nomali Olmuyor M. Oluyor Normal Yeni Sekme Açıp Facebook.com Yazıncada Olabiliyor Bazı Pc’lerde. Kendi Anlatımımdır Ve Kendim Araştırarak Buldum Alıntı Falan Değildir.

Arkadaşım ne alaka tamam bilgi veriyon bare dogru düzgün ver .
Tüm ssl Destekliyen siteleri açmakta
Yani Facebook.com değilde
https://facebook.com olarak girince girer youtube vs gibi sitelere girer .
Peki Neden böyle bir izin vermiş ttnet Kredi kartı ile ödeme yaptırmak icin lütfen konuyu düzelt .s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.