İnternet hız roblemim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acabada

Üye
22 Eki 2011
67
0
Selamın aleyküm arkadaşlar netim 7 megabit ama internetten ölçtüğüm zaman 1 megabit olarak görüyorum ama bilgisayarda ölçtüğüm programda 7 megabit olarak gösteriyor. Bunun nedeni ne olabilir indirme yaparken problem yaşamak istemiyorum... :inv :inv

Son düzenleme:

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Kardeşim öncelikle yazı boyutunu biraz küçült sorununa gelice büyük ihtimal ttnetin adil kota kullanımdan dolayı kaynaklanıyo olabilir bu yüzden 1 temmuzu bekle yani sıfırlandırılsın yeniden sonra bence sorun kalmaz

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
ttnette şöyle bir olay var, internet paketibizi sınırsız 8mbit olarak almışsınızdır fakat bu stabil olarak 8 mbit demek değildir. hızı 8mbit e kadar çıkabilir demektir.

Sizinde öyle olabilir internet hızı değişkenlik gösterebilir.

Download ederken bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Downloadda bir etken de indirdiğiniz sitenin yoğunluğudur.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Ölçüm Yaparken Tüm İnternet Sayfalarını Kapatip Öyle Yap Ve İnterneti Nerden Aliyorsan oranın sitesinden Kontrol Et Ve Düşük Çikiyorsa Kablo Mesafesini içine kat örn 8 ise 7.5 falan çikmasi hatta 7 çikmasi normal ve ttnet de şöyle birşey var örn: 20 gb kadar 8 20 gb dan sonra 1 Bunuda Sitesinden Araştirabilirsin Kolay Gelsin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.