internet hızı yok denecek kadar az bakar mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 Ocak 2011
190
0
arkadaşlar ingilizce öğretim seti indiriyordum 200 mb rapidshareden 29,4 kb/sn de indiriyor online oyunlarda pingim inanılmaz kötü adamlar ışınlanıyor 16 mbit ttnet kullanıyorum internetten araştırdım 16 mbit kullananlar 1,6 mb ile iindirebiliyorlar lakin bana bakın 30 kb bile değil :D çok ilglinç bu ttnet neden böyle oldu bilgisi olan arkadaşlarım bakarsa sevinirim

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
Başlat>çalıştır>gpedit.msc>bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam -dır işte bu kadar.
(önceki bant genişliği=20)

3 Ocak 2011
190
0
teşekkürler ama işe yaramıyor :D 2 ay önce yapmıştım bir de IDM tam sürüm biliyor musunuz arıyorum arıyorum bulamıyorum bende kayıt istiyor şimdi?

rest00

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
374
0
Kardeş eğer Dns ayarlarını değiştirdiysen ondanda kaynaklanıyor olabilir

Dns sunucu adresini otomatik olarak al ( Yapacaksın ) bunuda dene istersen

Kardeşim Birde indirme sınırıda olabilir kotayı geçtiysen yavaşlar. her ay yenilenir bu paket.

Criminal king senin dediğin tarihi eser o bir işe yaramıyor.

criminal king

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,457
0
Ottawa
teşekkürler ama işe yaramıyor :D 2 ay önce yapmıştım bir de IDM tam sürüm biliyor musunuz arıyorum arıyorum bulamıyorum bende kayıt istiyor şimdi?

Kardeşim internetin kotalıysa olabilir yada modemini resetle modemin kablo bağlantılarını kontrol et gine olmazsa ttneti ara ginemi olmadı modemin kablosuz ise yanında küçük kısa sarı bi kablo vardı onu tak onla bağlan o işkence çekilmez :D

3 Ocak 2011
190
0
Kardeş eğer Dns ayarlarını değiştirdiysen ondanda kaynaklanıyor olabilir

Dns sunucu adresini otomatik olarak al ( Yapacaksın ) bunuda dene istersen

Kardeşim Birde indirme sınırıda olabilir kotayı geçtiysen yavaşlar. her ay yenilenir bu paket.

Criminal king senin dediğin tarihi eser o bir işe yaramıyor.

abim dns kullanıyordum google dnssi online oyunlarda kastığını duydum senin dediğin gibi otomatik yaptım buna rağmen 29 kb ile indirdi :D çok komik bir durum ya :D :D :D

3 Ocak 2011
190
0
bu arada geceleri adaptörden kesiyorum elektriği malum bende modemin kapatma düğmesi bozuk :DDDDDDD modemi kapatınca internetin hızlandığını okumuştum bu forumda onu da yapıyorum :D eklemek istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.