Çözüldü İnternet Hızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZeussHack

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
739
0
ANA KARNI
İnternet Hızım Neden Bu Kadar Yavaş ?

Geçen günlerde int hızımın çok yavaş olduğunu farkettim. Speed test yapiyim dedim. Bu Sonuçla karşılaştım. Nedeni ne olabilir sizce ? Baktığım zaman akşam dı. Sabah tekrar baktım 8 mbps'ydi. Normalde internet hızım 24 mbps, kotayı aşınca en az 8 mbps ye düşüyor

https://prnt.sc/jazdz4

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Değerli üyemiz,kotayı aşınca download + upload hızının düşmesi gayet normal lakin genel olarak bir hızda düşüş varsa;müşteri hizmetlerini arayarak bu sorunu belirtebilirsiniz.

İyi forumlar.

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
kotayı aşmamama rağmen 2 aydır internetim çok yavaştı dayanamadım en sonunda aradım konuştum gerekirse kapattırmak istiyorum parası neyse öderim dedim gece saat 12 de ekip geldi mahallenin başındaki kutuda birşeyler yaptılar ve o günden beri çok memnunum ayrıntıları bilmiyorum ama arayıp tekrar tekrar konuşmanda fayda var

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
51
Merhaba
İnternet yavaşlığının sorunu altyapıdan kaynaklanan bir sorun ya da senin girdiğin routera birçok kişinin girmesi olabilir (Bu sorunu çözmek için Wifi Analyzer kullanabilirsin).

Kılıçla alınan vatan parayla satılmaz.

II.Abdülhamit Han

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
10
C/C++ Dev.
Bulunduğunuz yerdeki altyapı iyi değildir benim internetimde aynı 24 den 8 e düşüyor altyapıyla alakalı fiber imtermet olmamasından kaynaklıdır Ve kotayı aşmışsındır

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
10
C/C++ Dev.
yanlış biliyorsun. 8 mbit'in indirme hızı olmadığını bende biliyorum. 8 mbit'de en az 800 kb/sn de indirirsin. lütfen bilmeden yorum atmayalım

Bilmeden yorum yapmak değil Benim akk dolunca internetim 8 mbite düşüyor İndirmede 200 kb yi geçtiğimi görmedim Süperonlineı aradım sebebinin bölgemizde fiber altyapı olmadığını söylediler

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Merhabalar Değerli Üyemiz, Sorun Hâla Devam Ediyorsa Müşteri Hizmetlerini Arayarak Durumu Bildiriniz. Onlar Size Bizden Daha Çok Yardımcı Olabilirler.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Herkesin ortak fikri müşteri hizmetlerini aramanızın daha doğru olduğudur. Gereksiz post kasılmaması için kilitlenmiştir.

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.