İnternet sağlayıcı hakkında

8 Eyl 2016
250
0
Acheron
Arkadaşlar benim internet sağlayacım seslinet fakat bağlandığı günden bugüne kadar sabah 5-6 dan gece 2 ye kadar inanılmaz derece yavaş. ve ben artık gece 2 ye kadar bekliyip sabah 5-6 ya kadar uyanık kalıyorum. ayrıca her hafta toplam 2 kez internetim kesiliyor ve kesileceğine dair bir bilgilendirme mesajı gelmiyor. oyunlarda örneğim lol ve cs go yu örnek vericek olursak lolde gece 39 ping öğlenleri 90-200-300 diye anlık yükselip düşüyor ama sabit kalmıyor cs goda ise sabit 88 ama öğlenleri 200 oluyor bugün 600 ü gördüm. ve oyunda ping varken onların sitesine girip hız testi yaptıgımda bana 21 pingimin olduğunu söylüyor. ve bu interneti bağlattıgımda ilk bi kaç hafta kesilip 2-3 saniye sonra gelir demişlerdi. şimdi bir kesiliyor ya 3 saate yada ertesi gün geliyor ben şimdi ne yapim ? gidip davamı açim ? ne yapim akıl verin bana.

Moderatör tarafında düzenlendi:

LazyESC

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
527
0
Eskişehir
Konu ismini değiştirirseniz daha yararlı olacaktır.
Bölgenizde çalışmalar olabilir bu yüzden sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz müşteri hizmetleri ile sık sık görüşmeler yapmanızı tavsiye ederim.

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
Arkadaşlar benim internet sağlayacım seslinet fakat bağlandığı günden bugüne kadar sabah 5-6 dan gece 2 ye kadar inanılmaz derece yavaş. ve ben artık gece 2 ye kadar bekliyip sabah 5-6 ya kadar uyanık kalıyorum. ayrıca her hafta toplam 2 kez internetim kesiliyor ve kesileceğine dair bir bilgilendirme mesajı gelmiyor. oyunlarda örneğim lol ve cs go yu örnek vericek olursak lolde gece 39 ping öğlenleri 90-200-300 diye anlık yükselip düşüyor ama sabit kalmıyor cs goda ise sabit 88 ama öğlenleri 200 oluyor bugün 600 ü gördüm. ve oyunda ping varken onların sitesine girip hız testi yaptıgımda bana 21 pingimin olduğunu söylüyor. ve bu interneti bağlattıgımda ilk bi kaç hafta kesilip 2-3 saniye sonra gelir demişlerdi. şimdi bir kesiliyor ya 3 saate yada ertesi gün geliyor ben şimdi ne yapim ? gidip davamı açim ? ne yapim akıl verin bana.
-Müşteri hizmetleriyle konuşunuz. (Sizi önemsemezlerse dava açacağım vs. gibi doğru bir üslup ile beyan edersiniz.)
-Farklı bir internet sağlayıcısına geçebilirsiniz. (Abonelik sözleşmesinden dolayı geçemiyorsanız direkt mahkemeye verin. Kazanacaksınız.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.