İnternet Servis Sağlayıcısı Engelleri

19 Mar 2017
62
0
Kafasınınİçi
Başlığı doğru yazdım mı bilmiyorum.
Turkcell superonline kullanıyorum. Babam youtube gibi siteleri mh yi arayarak yasaklattırmış. Siteye girince internet bağlantınız yok diyor. Oyunlarda da hata veriyor. Bunun bi çözümü var mı?

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Turkcell superonline kullanıyorum. Babam youtube gibi siteleri mh yi arayarak yasaklattırmış. Siteye girince internet bağlantınız yok diyor. Oyunlarda da hata veriyor. Bunun bi çözümü var mı?
VPN ile deneyin olmayacaktır muhtemelen, bir ihtimal olur olmazsa servise yeniden açtırmalısınız maalesef 😕

8 Nis 2020
213
32
THT gibi sitelere girebiliyorsanız muhtemelen tüm vpn servislerini tek tek engellememişlerdir. Vpn kullanmayı deneyebilirsiniz. Eğer vpn'ler yasaklıysa oyunlara giremeyebilirsiniz ancak en azından youtube gibi sitelere girmek istiyorsanız Tor kullanabilirsiniz. Tor'u engellemeleri gerçekten zor olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.