İnternet Sorunu

kobrasnake

Katılımcı Üye
6 Eyl 2010
504
0
Selam Arkadaşlar. Bilgisayara format attım. Herşey tamam sadece internetim yok. Modem arayüzünede giremiyorum. Bilgisayarıma sağ tıklayıp yönete baktığım zaman ethernet kartının yüklenmediğini gördüm.Bunu nasıl yüklerim. Bilgisayarın cdside yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

akabedesing

Katılımcı Üye
17 Eyl 2012
848
0
İstanbul
Driver Genius İndir İsim Felan Bulmana Gerek yok kendısı Direk Hepsini Yükler. + Win7 İse Böyle Olmaması Lazım Xp İse Doğduru öyle Seyler Olabilir Ama Yine Herşeyi YaptıN halde Nette Girmıyorsa Baska Cd İle Format At

EdiTeDByRza

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
428
0
İzmir
Selam Arkadaşlar. Bilgisayara format attım. Herşey tamam sadece internetim yok. Modem arayüzünede giremiyorum. Bilgisayarıma sağ tıklayıp yönete baktığım zaman ethernet kartının yüklenmediğini gördüm.Bunu nasıl yüklerim. Bilgisayarın cdside yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Tahminimce işletim sistemin xp.Benimde başıma gelmişti bir kaç yıl önce xp'deki driverlar benim ethernet kartımı tanımıyordu.Ancak win7 format atınca bir sorun çıkmıyordu.
İyi Forumlar.

XecutionneR

Yeni üye
9 Nis 2013
48
0
Kardes yazılan herşeyi unut ;

Driver Pack Solution İndir.
Saniyeler içerisinde driverlerini kuralbilirsin otomatik olarak sadece programı başlatacaksın...

1 Teşekkür Yeterlirdir , ve pişman olmayacaksın bu programla , Full sürümdür...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.