İnternet'den Nasıl Para Kazanırım

turgay.prime

Yeni üye
2 Kas 2023
6
0
internetden para kazanmak istiyorum:
dropshopping falan bos geliyor
• link kısaltmak para kazandırır mı?
nasıl yaparım
• yazılım öğrensem ne yapabilirim ve hangi dili öğrenmek daha iyi olur?
• scam vb. şeyler de olur mu?
varsa ne yapabilirim

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,725

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
412
196
internetden para kazanmak istiyorum:
dropshopping falan bos geliyor
• link kısaltmak para kazandırır mı?
nasıl yaparım
• yazılım öğrensem ne yapabilirim ve hangi dili öğrenmek daha iyi olur?
• scam vb. şeyler de olur mu?
varsa ne yapabilirim
Bana göre yazılıma yeni başlıyacaksan dropshipping daha mantıklı, dropshippingde tabi kitle fazla fakat müşteriler buna bakmıyor. Ben zamanında giren ve devam eden biri olarak zor olan reklmalar. Mağazayı ai'ler veya clone ile yapabilirsin. Ürün bulmak dehşet kolay ama reklamlama için ya bütçen yada zamana ihtiyacın var. Yazılıma geri dönersek, yazılım için uygun hedef ve müşteri bulmalısın sonrasında yazmalısın hiç satmadım ama bilemem. Yazılımı öğrenip satıcak müşteri bulman için uzun zaman gerekli bence.

İyi forumlar.

turgay.prime

Yeni üye
2 Kas 2023
6
0
Bana göre yazılıma yeni başlıyacaksan dropshipping daha mantıklı, dropshippingde tabi kitle fazla fakat müşteriler buna bakmıyor. Ben zamanında giren ve devam eden biri olarak zor olan reklmalar. Mağazayı ai'ler veya clone ile yapabilirsin. Ürün bulmak dehşet kolay ama reklamlama için ya bütçen yada zamana ihtiyacın var. Yazılıma geri dönersek, yazılım için uygun hedef ve müşteri bulmalısın sonrasında yazmalısın hiç satmadım ama bilemem. Yazılımı öğrenip satıcak müşteri bulman için uzun zaman gerekli bence.

İyi forumlar.
peki dropshopping'de hangi site veya hangi ürünlerden kâr edebilirim ve ne kadar bi bütce lazım.

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Konuda Yazanlardan Yazılım üzerinden para kazanıyorum, @Grimner in dediği gibi başlarken motivasyonun para olursa 1. haftadan kod editörünü silersin. Ben Merakla bir hırsla başladım sonradan bunu Paraya döktüm.

Umutsuz78

Black Hat Junior
3 Ocak 2020
451
151
Merhaba

İnternetten para kazanmak istiyorsanız r10.net sitesine bir bakınız çok büyük kitlesi var ve %80 ticareti bu forum üzerinden yapıyor hem kendine uygun bir alan ve kitle bulabilirsin

İyi kazançlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.