İnternete giremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizkarakus84

Yeni üye
3 Ağu 2011
42
0
Çözümü buldum:

Win7 için "c:\windows\system32\cmd.exe" dosyasına sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" diyerek, açılan dos ekranına aşağıdaki komutları yazıp ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

1- "netsh winsock reset catalog"
2- "netsh int ip reset reset.log hit"

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
ya insanı nie yanlış yönlendiriyorsunuz anlamıyorum.bide combo fix filan diyorsunuz. sorun prox ayarlarında,, o program kalmıs onu ordan iptal etmen lazım internet seceneklerinden prox sunucuyu iptal et düzelir kardesim ayarları otomatik algıla de :)
7701.jpg

7716.jpg

Son düzenleme:
6 Ağu 2011
33
0
ssacmalık :)

Bir Yerden Ne Yapıp Et Hijackthis ve CCleaner Bul Düzeltir %80

Avg Yi Kur Tarat Sorun Kalmaz

Çözümü buldum:

Win7 için "c:\windows\system32\cmd.exe" dosyasına sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" diyerek, açılan dos ekranına aşağıdaki komutları yazıp ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

1- "netsh winsock reset catalog"
2- "netsh int ip reset reset.log hit"

Harbi saçmalamıssınız arkadaslar farkındamısınız. yada post kasmak hosunuza gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.