Internete sınırlama

ImNameHacker

Yeni üye
1 Kas 2011
24
0
Niğde
Öncelikle herkese Merhaba

BİR KONU HAKKINDA YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

SORUM ŞU

RESTAURANTA ÇALIŞIYORUM VE 3 TANE BİLGİSAYAR VAR VE RESTAURANT PROGRAMINI KULLANIYORUZ BENİM İSTEDİĞİM ŞU AKŞAM 8 DE GİDERKEN İNTERNETİ KAPATMAK İSTİYORUM BİR KAÇ PROGRAM DENEDİM AMA AKTİF HALE GETİRDİĞİM ZAMAN PROGRAMLAR KAPANIYOR VE PROGRAMI KAPATMADAN AÇAMIYORUM SİZDEN RİCAM AĞ DEVAM EDECEK AMA İNTERNETE GİRİŞ OLMAYACAK BÖLE BİR ŞEY MÜMKÜNMÜDÜR HERKESE TEŞEKKÜRLER

ImNameHacker

Yeni üye
1 Kas 2011
24
0
Niğde
Onu kastetmedim hocam 3 tane pc var bunlarda program kurulu benim istediğim akşam mesai bittikten sonra diğer garsonların internete girmelerini engellemek istiyorum çünkü internete girmekten müşterilerle ilgilenmiyorlar :)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Şuan için öyle bir program yok kardeşim ama Şirketler için Hazırlanmış Akıllı prizler var onlarla zaman ayarını yapıp prizin elektiriğini kesebiliyorsun :) böylece modemde kapanmış olur bir araştırın isterseniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.