İnterneten Para Kazanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Para kazanmanın bircok yolu var. Bir satış uzmanı olabilirsin bazi siteler var ilk uye olursun sonra para verirsin 100 tl falan sonra uyelerin senin ismine referans olup bise alirlarsa siteye gore birazi siteye birazi sana gelir Eger ;

HAKOPS veya digerleri gibi yazilimci olursan mesela HAKOPS Logger falan var cok iyi bir yazilimci olursan bu sayedede para kazanirsin

Veya iyi bir hacker olursan bazi oyun veya alısveris platformlarindaki databaseye ulasip kart hirsizligi yaparsin :)

Veya bir site acarsin ordan kazanirsin

Hic olmassa sokakta sakiz sat :)

Para kazanmanın bircok yolu var. Bir satış uzmanı olabilirsin bazi siteler var ilk uye olursun sonra para verirsin 100 tl falan sonra uyelerin senin ismine referans olup bise alirlarsa siteye gore birazi siteye birazi sana gelir Eger ;

HAKOPS veya digerleri gibi yazilimci olursan mesela HAKOPS Logger falan var cok iyi bir yazilimci olursan bu sayedede para kazanirsin

Veya iyi bir hacker olursan bazi oyun veya alısveris platformlarindaki databaseye ulasip kart hirsizligi yaparsin :)

Veya bir site acarsin ordan kazanirsin

Hic olmassa sokakta sakiz sat :)
Bir Sitenin KRedi Ve Banka Kardı Numaraları Ve ifreleri Herşeyini Bulmuştum Fbı Peşime Düşer Diye Kart Hırsızlığı Yapmıyorum
bir paypal hesabı aç AdF.ly - The URL shortener service that pays you! Earn money for every visitor to your links. sitesine gir dosya yükle yararlı birşey birilerinle paylaş linke her tıkladıklarında $4.00 gelsin benim bildiğim en iyisi ve kolay yöntemlisi bu :)
Saol Teşekürü Unutmadım :)

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
bir paypal hesabı aç AdF.ly - The URL shortener service that pays you! Earn money for every visitor to your links. sitesine gir dosya yükle yararlı birşey birilerinle paylaş linke her tıkladıklarında $4.00 gelsin benim bildiğim en iyisi ve kolay yöntemlisi bu :)

kardeşim her tıkladığında $4 gelse kimşe işe gitmez onu yapar. öyle işler cok zahmetleidir. vereceği paraya değmez. nette geçireceğiniz vakitte ders çalışın ileride temelli bir işiniz olur rahat para kazanırsınız

eraytuncer54

Katılımcı Üye
17 Tem 2012
267
0
kardeşim her tıkladığında $4 gelse kimşe işe gitmez onu yapar. öyle işler cok zahmetleidir. vereceği paraya değmez. nette geçireceğiniz vakitte ders çalışın ileride temelli bir işiniz olur rahat para kazanırsınız
tam bilmiyorum $4.0 dolar geldiğini ama bir yararlı sayfa kurarak facebookda yararlı paylasım yaparak güzel bi ek gelir olablir :) genelde oyun hile sayfalarındaki yöneticiler böyle para kazanıyor bir cok arkadasım böyle ek gelir sağlıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.