internetim yok bir çözümü var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diyarbakırlı_türkmen

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
259
0
diyarbakır
arkadaşlar benim evdeki bilgisayarım internete bağlı değil(cafeden giriyorum). Başkasının hattına girmek felan var o internetsiz olurmu ve nasıl olur. Evdekiler interneti açtırtmıyor(öss sebebiyle) bir çözüm yolu bulup evden girmek istiyorum onlarada çaktırmadan ve üyelik açmadan :D:D
not: vallahi amaç uyanıklıktan daha öte :D

kasaba17

Üye
9 Ağu 2009
127
0
Fox River
ya hattın ınternete açık deilse giremessin eger laptopun war sa WLAN ile bağlanabilirsın
cafe yakınsa (evin altındaysa) adamdan rica edersin bi hat uzatır sizin eve oyle girersin başka olmaz

27 Ocak 2010
169
0
Ankara
ne alaka kardesım bılgısayarın masaüstü ise gidersın bır bılgsayar parçası satan yere wireless alıcam masaüstü bilgisayar ıcın de al ve kur yakınlarda tanıdın bırısı warsa onadn da net alırsın kablosuz sekıldı yada şifreler hack edılebılıosa hack eder kullanırsın...

27 Ocak 2010
169
0
Ankara
bak kardesım bn suan bırsını hattındayım aynı dert bendede wardı kardes sen trkcll wınn dıosun onlar hıc bır ıse yaramaz sana onerdıgım wireless kartı dıceksın masaüstü bilgisayar için... bu kart ekran kartı gıbı bılgısayarın ıcıne takıcaksın kurucaksın ve yakınlarda bırısı warsa onunla beraber kullancan yada wireless şifresi hack edılıyorsa hack edıp kullanıcaksın kardes bn ole bılıyorum

K-a-L-e

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
527
0
Şahinbey/Gaziantep
Eğer mahallende kablosuz ağ kullanan varsa git paraya kıy bir wirels al tak pc ye muhtemelen şifre ister usb ye wirels şifre kırıcı programını at eve git aç bağlantıyı seç 5-6 dk. bekle şifreyi kırar.

diyarbakırlı_türkmen

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
259
0
diyarbakır
Otur oturdugun yerde dersine çalıs ileride pişman olma:D

Ondan dolayıda çözümü vermiyorum.

haklısın kardeşim zaten ne kaldı ki össye. Adam gibi hazılanıp ondan sonrasında internet olayına dönerim. şimdilik cafe iyi. sınırlıyor insanı hemde... Diğer çözüm öneren kardeşlerimede tşk ederim.çok sağolun ilginiz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.