internetten bişey indiremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mendoza58

Üye
1 Ocak 2010
99
0
:diabloselam arkadaşlar bu konuda bana yardım edin ..arkadaşlar ben şuanda yurt dışındayım şirketimiz indirmeyi kapatmış modemden her halde..bişey indiricem zaman şu mesaj geliyor ekrana..
XNetwork Access Message: The page cannot be displayed Explanation: There is a problem with the page you are trying to reach and it cannot be displayed.

Try the following:
  • <LI id=L_default_6>******* page: Search for the page again by clicking the ******* button. The timeout may have occurred due to Internet congestion. <LI id=L_default_7>Check spelling: Check that you typed the Web page address correctly. The address may have been mistyped.
  • Access from a link: If there is a link to the page you are looking for, try accessing the page from that link.
If you are still not able to view the requested page, try contacting your administrator or Helpdesk.

Technical Information (for support personnel)
  • <LI id=L_default_11>Error Code: 500 Internal Server Error. The request was rejected by the HTTP filter. Contact your ISA Server administrator. (12217) <LI id=L_default_12>IP Address: 199.34.228.99 <LI id=L_default_13>Date: 8/23/2010 5:00:15 PM <LI id=L_default_14>Server: kampproxy
  • Source: web filter
bunun bi cözümü yada bi programı varmı bu konuda bi yardım edin lütfen bana ..herkeze sevgiler saygılar hayırlı ramazanlar

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
kardeşim . idm kullan.. download manager.. forumda war bi dene istersen .. kodlardan anlayan olursa. daha deyatlı bi açıklama yapacaktır sana !!

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
kardes senın sorunun sebebi HTTP Filtre oldugu ıcın kullandıgın ınternette o yuzden dosya ındıremıyorsun tek sebebı bu baska bır sebebı yok.yanı kullandıgın baglantıda web filtre var yanı ne yapsan bos kardes

Son düzenleme:

hijabey

Üye
16 Haz 2010
106
0
ISA SERVER çok güçlü bi server programıdır.Genelde server bilgisayarı başında duran arkadaş deneyimli biriyse büyük ihtimalle açık bırakmaz.Ama benim de başıma gelen bi olay şu şekilde dene benim işime yaramıştı;
Internet explorer ı aç indirme yapmak istediğin siteye gir sitenin adını kopyala .com a kadar olan kısım(.com veya .net gibi uzantılar dahil örnek:www.turkhackteam.net).Yukarıda araçlar internet seçenekleri güvenlik ordan güvenilen siteler e tıkla altta siteler yazar ona tıkla site listesi çıkar oraya en üste az önce kopyaladığın sitenin adını yapıştır ya da yaz.Sonra ekle de tamam de çık indirme yapabilmen lazım ;)

mendoza58

Üye
1 Ocak 2010
99
0
nakres ve hijabey arkadaşlar olmadı .tutulan eleman bu işi biliyor galiba işe yaramadı..yaramaz cocuk doğru söylüyor galiba ...ama ben şöyle bişey keşfettim.indirme linki ktunnel sitesine yazıyorum indiriyor ama dosya bicimini bi türlü desteklemiyor.yani acılmıyor acaba burdan bişey cıkarta bilirmiyiz bilmem..arkadaşlar başka önerisi olan varsa yazssın bedava net bulmuşum sabah akşam indiicem burda ama olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.