İnternetten nasıl para kazanılır ?

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
İşini bilene para var dostum aylık 5.000 kazanan tanıdığım var ;)

Arkadaş internetten nasıl para kazanırım demiş,ben şöyle düşündüm.
Arkadaş küçük çapta bir şeyler yapmak istiyor.
Para kazanmak için kurarsın bir site,kısaltma sitelerine yüklersin tıklamada para verir,yüklemede para verir,sitene reklam tıklayınca para verir,böyle şeyler için finansal,veya baya bir maddi destek lazım ki o kadar para kazanabilesin.
Bazı siteler var,reklama tıklayıp para veren,ama %99'u saçma sapan siteler,örnek vereyim,sitede 1 reklama tıklayınca 30 kuruş veriyor du,75 tl olunca paypal hesabına geçirebiliyor sun,zaten 1. günden sonra reklam falan da çıkmıyor,hesap et günde 1 reklam geliyor,reklam başı 30kuruş.
Yani siteler aslında para veriyor,ama o para yine o sitelerde kalıyor :)
Arkadaş dışarıda free çalışsa,belkide 10kat fazla para alır.

rival5008

Üye
8 Eki 2013
75
0
Arkadaş internetten nasıl para kazanırım demiş,ben şöyle düşündüm.
Arkadaş küçük çapta bir şeyler yapmak istiyor.
Para kazanmak için kurarsın bir site,kısaltma sitelerine yüklersin tıklamada para verir,yüklemede para verir,sitene reklam tıklayınca para verir,böyle şeyler için finansal,veya baya bir maddi destek lazım ki o kadar para kazanabilesin.
Bazı siteler var,reklama tıklayıp para veren,ama %99'u saçma sapan siteler,örnek vereyim,sitede 1 reklama tıklayınca 30 kuruş veriyor du,75 tl olunca paypal hesabına geçirebiliyor sun,zaten 1. günden sonra reklam falan da çıkmıyor,hesap et günde 1 reklam geliyor,reklam başı 30kuruş.
Yani siteler aslında para veriyor,ama o para yine o sitelerde kalıyor :)
Arkadaş dışarıda free çalışsa,belkide 10kat fazla para alır.
Kardeş paypal hesabı açmak için ne lazım ?

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
kardeşim bu konu şöyle 3-5 kelime ile anlatılamaz biraz internette araştır yeterli döküman var kısaca eğer siten varsa sitene reklam alarak veya satış ortaklığı yaparak para kazanabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.