intikam gerekli bakar mısınz ltfn?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Goblinlord

Yeni üye
21 Ara 2008
37
0
facede arkadaşmla konuşmamızı hocaya ispiyonlayan biri var. ve bu yüzden okuldan atılabiliriz. onun kim oldugunu bulduk. profilini biliyoruz ama hesabı fake. bu çocukn ip adresne ordanda adresine fln bi yerden ulaşabilmem lazm. çocuk bizim okuldan bi alt dönemden onu da biliyoruz. ama kesin olarak bulamıyoruz.bu konuda fikir verebilecek yardım edebilecek biri var mı ?

5 Tem 2010
101
0
Çocugun yerini Biliyorsan Döv :D bi dha söyleyemez! Ama Bilmiyosan Ip yı bulman şart ki ztn ondan sonra Forumumızda gayet bol bi şekilde Ipden yer tespıtı konusu Var! ordan bulursun sonra da Döversin...! Nysee Ip yi BULMAN şart dedıgım gıbı Profilime msj atarsan Dha İyi Olur Ama once MSJ satını 40 Yap :D

Goblinlord

Yeni üye
21 Ara 2008
37
0
ya kim oldgnu bilsem coçuğun ibret olsn die meydanda dövecem :D ama bulamıorm ip adresne nasıl ulaşacam elimde sadece ******n face profili var o da fake işte :S

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
Sosyal çek dostum ip adresiyle uğraşma.
Al bi kız hesabı. Resim olarak koyacağın kız güzel olsun ama çok göze batmasın yoksa kıllanabilir.
İki üç gün ayak yap eğer sabredersen ağır davranırsan camda soyuncak kıvama bile gelir.
Sonra onla buluşma vs ayarla.
Sonra ıslak sopayla döv onu :)

TurKHacK01

Katılımcı Üye
30 Eyl 2009
929
0
ÖzeL HarekaT '
Al bi kız hesabı. Resim olarak koyacağın kız güzel olsun ama çok göze batmasın yoksa kıllanabilir.
İki üç gün ayak yap eğer sabredersen ağır davranırsan camda soyuncak kıvama bile gelir.

Samu Abi Açıklamış . Gereği Yok Diğer YorumLarın :D:D:D

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7

Sen buluşma yerini ayarla, samuyla biz gideriz :D

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*

İşi biliyor :twist:twist :woott

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*

harbi yöntem işte sana ne gerek var ip bulmaya felan 2 muhabbet et sende fake hesap açıp sonra nerde oturuon felan filan de tanışalım de [tabi yenı face hesabını kız olarak açki kıllanmasın ;)] öle böle işi ilerlet sonra SaMuRa! ' nin dediği gibi Al eline Islak Bİ sopa yok ben sopa istemiom dersen ellerini öfele sonra sık yumrugunu DAl ağız burun ...budur yani ...Uqraşma İp felan die ...;)

Goblinlord

Yeni üye
21 Ara 2008
37
0
ahaha haklısnz :D fikir benimde aklıma gelmişti hatta uygulayacaktım ama adam hesaba girmiyor hiç . :S face yöneticilerinden tanıdık yok mu ya istesek vermezler mi ? :D

Goblinlord

Yeni üye
21 Ara 2008
37
0
HarmDestroy abicm sen trojen atmışsında adam hiç girmiyor zaten nete ancak hesabına son girdiği ip adresnden adama ulaşabiliriz. nese ya benmki de hayal zaten olmadı okul bitsin tüm ihtimalleri toplayıp dövecem içim rahatlasın. :D

# ßyNuMaN

Yeni üye
27 Haz 2010
27
0

Samura Abimize Katılıyorum :))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.