ios 12.4 Un0ver Jailbreak !

memo63600

Üye
20 Eyl 2015
53
0
Araf
Herkese selamlar. Arkdaşlar bildiğiniz üzre apple güncelleme yayınlayınca geri dönüş için belli bir süre tanıyor sonra imzalara kapattığı için sürüm düşüremiyoruz. Ancak şu an hali hazırda ios 12.4 imzalanıyor ve güncel sürüm. Geçtiğimiz günlerde pwn20wnd kod adlı hacker. İos 12.4 destekli Unc0ver jailbreak aracını yayınladı.

github veya ignition, tweakbox, ipabox gibi kaynaklardan indirebilirsiniz.

Jailbreak ile ilgili tüm sorularınıza cevap verebilirim. 8 yıldır jailbreak kullanıcısıyım :)

memo63600

Üye
20 Eyl 2015
53
0
Araf
Cydowm tavsiye etmem bir arkadaş önermiş ama lisanslarda sorun çıkarıyor çoğu zaman. Cydown çok kullanışlı bir tweak ama crack için yetersiz.

Ben http://cydi****iiimo.org/ bunu öneriyorum. Uzun zamandan beri kullanıyorum tüm tweakler tam sürüm ve lisanslanmış durumda. Ayrıca app store da çoğu uygulamanın crack yaması var.

Smule karaoke, mondly, memorado, duolingo gibi uygulama içi abonelik isteyen uygulamaların yaması bulunuyor.

Alternatif olarak da sileo tr reposu vardı onu da kullanabilirsin.

Daha önce yapmadıysan sabitlenmiş konulara göz atmanı öneririm. Nasıl yapacağını da anlatıyorum.

iki yol var

1. Telefon ile (Pc olmadan)
https://www.tweakboxapp.com/ bu linki safariden aç install app seçeneğine bas.
Sonra konfigürasyon profili için izin isteyecek izin ver.

Ayarlar>genel>profilller>Orada çıkan yazılara bas> Güven

Sonra ana ekrana dön tweak box'a gir. Çıkan reklamları kapa Tweakbox apps kısmına bas
Aşşağı sürükler "Unc0ver (official) " bas ve Install de.

Yükleye bastıktan sonra ana ekrana dön ve aracın inmesini bekle.

Sonra Unc0ver'a gir Jailbreak düğmesine bas. Exploit çalışmaya başlayacak bazen çekirdeğe erişimde sorun olabilir bu esnada cihaz yeniden başlatır kendini. Açılında tekrar Unc0ver'a gir ve jailbreak tuşuna bas.
başarılı olunca ekranda uzun bir pencere açılır. Ok'a basınca da cihaz respring olur. Açılınca da Cydia'yı görebilirsin.

2. Yol pc ile ama yazmakla olmaz youtube da arasan bulursun zaten Cydia impactor ile yapılıyor.

Bundan sonrası sende istediğini yükle ordan :) umarım yardımcı olmuşumdur.

Sabitlenmiş konulara göz atmanı tavsiye ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

zenika38

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
598
0
Mars
hocam jailbereak kurdum dediğiniz gibi 1-2 saat boyunca kullandım sonra cydia ya giriş yapamıyorum giriyor sonra hemen atıyor anlam veremedim yardımcı olur musunuz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.