İp adresi bilinen birine neler yapılabilir

dgncn1903

Katılımcı Üye
1 May 2016
327
0
~
Arkadaşlar biliyorum sürekli bu konuyla ilgili soru yazılıyo ip adresini bildiğim bi kişiye ne yapabilirim diye fakat güzel bi açıklama göremedim şu ana kadar rica etsem bi şey bilenler yardımcı olabilir mi banada lazım bilenler bi şey yazsın eğer çok bilgi birikirse tek bi başlık altında da toplarım

WOYGEAR

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
546
0
Arkadaşlar biliyorum sürekli bu konuyla ilgili soru yazılıyo ip adresini bildiğim bi kişiye ne yapabilirim diye fakat güzel bi açıklama göremedim şu ana kadar rica etsem bi şey bilenler yardımcı olabilir mi banada lazım bilenler bi şey yazsın eğer çok bilgi birikirse tek bi başlık altında da toplarım

İp stresser diye bir site var bedava olanında var ama para verirsen daha güçlü saldırılar yapabilirsin

KinG66

Üye
19 Şub 2016
222
0
IP Adresine Acik Portlarla Sizabilin

Sizdigin Kisiye mesela Ekran Göruntusu alabilin yada keylogger baslata bilin Haberi olmas sifrelri calabilin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.