Ip ile Konum Bulma | Tool

ByKertenkele

Uzman üye
29 Tem 2017
1,174
8
103
kardeşim işin geri kalanı coğu illegal orası beni ilgilendirmez ne yaparsan yap %90 il doğru verir zaten ilçe ve tam konum veren tool yok saçmalama lütfen tool yazanda benim
Allah Allah. api kullanmak zor olmasa gerek , ayrıca o server-sağlayıcı ile alakalı bir durum il ile neyse

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
523
119
bilmesende olur
Merhaba Değerli Form Üyeleri
Bugün sizlere kendi yazılımım olan ip adresinden konum bulma toolunu tanıtacağım tool asıl amacı bilgi toplamak illegal kullanımda sorumluluk kabul etmiyorum.
piyasadan gezen toollar gibi değildir stabil çalışır çoğu tool kendi ip ile deniyorum beni vanda gösteriyor fakat vanda değilim bu tam göstermekte ilçe bilgisi vermez
Sorularınız veya hata alıyorsanız formda pek aktif olamıyorum instagram üzerinden yazın > @hasanhvarol

Linux için kurulum talimatları:
> apt-get update && upgrade
> apt-get install git
> apt-get install python
> apt-get install pip
ardından githubdan toolu çekelim
> git clone GitHub - hasanhvarol/IpKonum: İp adresinden konum vs bilgileri verir
> ls
> cd IpKonum
> chmod +x requirements.txt
> pip install -r requirements.txt
kurulumlar tamamlandıktan sonra toolu çalıştıralım
> python ip.py

a3iicre.PNG

girin yazan yere ip adresini girin ardından enter ve tarama işlemleri başlayacaktır sleepler kullanan kişinin her gelen veriyi okuması için

ve bilgiler gelmeye başladı benim girdiğim ip bir proxy ipsi

4pasru7.jpg

Termux için kurulum talimatları :
> pkg update && upgrade
> apt update && upgrade
> pkg install git
> pkg install python
> pkg install pip

> git clone GitHub - hasanhvarol/IpKonum: İp adresinden konum vs bilgileri verir
> ls
> cd IpKonum

> python ip.py
gxosvuu.jpg

girin yazan yere ip adresini girin ardından enter ve tarama işlemleri başlayacaktır sleepler kullanan kişinin her gelen veriyi okuması için

nsnhzjh.jpg

iyi kullanımlar Sayılarımla
Eline Saglıkama Bunun Gibi toolar piysada çok

NeuTRa

Yeni üye
22 Eki 2012
24
0
Ip Adresi karşılığında konumu doğru olarak gösteriyor.

En azından şehir bazında.

Bunun ilçeyi gösteren versiyonu olsaydı daha faydalı olurdu diye düşünüyorum.

narkotix7

Üye
1 Ara 2023
91
45
Mersin
Merhaba Değerli Form Üyeleri
Bugün sizlere kendi yazılımım olan ip adresinden konum bulma toolunu tanıtacağım tool asıl amacı bilgi toplamak illegal kullanımda sorumluluk kabul etmiyorum.
piyasadan gezen toollar gibi değildir stabil çalışır çoğu tool kendi ip ile deniyorum beni vanda gösteriyor fakat vanda değilim bu tam göstermekte ilçe bilgisi vermez
Sorularınız veya hata alıyorsanız formda pek aktif olamıyorum instagram üzerinden yazın > @hasanhvarol

Linux için kurulum talimatları:
> apt-get update && upgrade
> apt-get install git
> apt-get install python
> apt-get install pip
> ls
> cd IpKonum
> python ip.py

a3iicre.PNG

4pasru7.jpg

Termux için kurulum talimatları :
> pkg update && upgrade
> apt update && upgrade
> pkg install git
> pkg install python
> pkg install pip

> ls
> cd IpKonum

> python ip.py
gxosvuu.jpg

nsnhzjh.jpg

iyi kullanımlar Sayılarımla
eline saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.