Çözüldü IPhone 4S Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THE K1NG

Üye
5 Nis 2012
76
0
Antalya
s.a arkadşlar benim elimde bi tane iphone war abim yurt disından almış 50 TL ye indirimle sokakdan birisinden almış yoldan karşılasdıgı birinden ( çalıntımıymış neymş :D ) herneyse aldı işte telefonun ayfona benzer b i tarafı yok .s ama görünüşü menusu faln aynısı ama içi öyle deil gibi mesela bi wiode çekiom 1.3 megapixel bi telim war ondan daha bulank çekiyor wlla öyle normalinde hd çekmesi lazım wideo yu sonra app storeye girmiyor itunese girmiyor girmiyor derken tklıyorum itunese loading diyor kalıyor öle bişi açılmıyor. pc ye bağliom itunes programını açıom ( pc deki itunesi ) normalde usb ile ayfonu bagladımda görmesi lazım iphoneyi ama yok onuda görmüyor jailbreak falan da warmıs onlar dan da anlamıyorum ama arkadaşm demişdi jb yaprsan düzelir falan demişdi menusude cok kasıyor Herneyse cok uzattım yardımlarınızı bekliyorum ne yapayım bunu satimi atayımmı telefoncuyamı ***ürüm nabım ltfn yardm .s

Moderatör tarafında düzenlendi:

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
sana bi şey söyşiyimmi keklemişler seni çalıntı bıle olsa 500 lıradan assağı olmaz telefon çin malı oldugundan 50 tl ye almıssınız cın malı telefonlar hep oyle olur ve cakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.