iPhone’a Programsız Müzik-Video İndirme

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman
Öncelikle merhaba arkadaşlar iPhone kullanıcılarının çoğu para ile müzik satın almamak için ya bilgisayardan atmak zorunda kalıyor ya da çeşitli 3.parti uygulamalarla dinlemek zorunda kalıyor ancak anlatacağım yöntemle bu eziyete son vermek mümkün

Size tanıtacağım program bizzat Apple’a ait olan kestirmeler uygulaması bu programla telefona üst üste çeşitli komutlar verip çalıştırmak mümkün ancak biz müzik/video indirmek için kullanacağız.

Birinci adım App Store’a girip Kestirmeler uygulamasını indirmek

İkinci Adım True HD Youtube Downloader 4.0 kestirmesini indirmek

Link:

https://www.icloud.com/shortcuts/5336010127c046469d8e260699707427

İndirdikten sonra Youtube’a girip indirmek istediğiniz şarkıya girip paylaşa dokunduktan sonra kestirmeleri seçin

Açılan ekranda True Hd Youtube Downloader 4.0 kestirmesini seçin

Seçtikten sonra ekrana menü gelecek burdan eğer video olarak indirmek isterseniz indireceğiniz kaliteyi,ses olarak indirmek isterseniz M4A biçimini seçin ( MP3 olarak indirince hatalı iniyor )

Daha sonra indirme başlıyor indirme başladı ve indirme bitti bildirimini aldıktan sonra Dosyalar’a kaydeti seçerek şarkıyı telefona indirebilirsiniz

Önemli Not: Anlatım kesinlikle alıntı değildir bana aittir daha ayrıntılı yapmak isterdim fakat mobilden ancak bu kadar yapabildim sorularınız olursa yardımcı olurum umarım işinize yarar :)

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.