iPhone instagram hack

Cmarpas

Üye
23 Şub 2022
83
20
Merhaba THT ailesi bir sorum olacaktı. iPhone işletim sistemi kullanan birisinin insta hesabını çalmak için sadece sosyal mühendislik, phishing atakları mı yapılabilir yoksa başka neler olabilir? iPhone rat zor atılıyor bildiğim kadarıyla. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,618
1,201
Anıtkabir
Merhaba THT ailesi bir sorum olacaktı. iPhone işletim sistemi kullanan birisinin insta hesabını çalmak için sadece sosyal mühendislik, phishing atakları mı yapılabilir yoksa başka neler olabilir? iPhone rat zor atılıyor bildiğim kadarıyla. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim
Brute force var ama eskide kaldı işine yaramaz onun dışında seninde dediğin gibi sosyal mühendislik devreye girer ve etkili olduğu zaman güzel sonuçlar alabilirsin. iPhone ne kadar kolay ne kadar zor atılır bilmiyorum ama iPhone APK vb şeyler indirmiyor sanırsam.

Cmarpas

Üye
23 Şub 2022
83
20
Brute force var ama eskide kaldı işine yaramaz onun dışında seninde dediğin gibi sosyal mühendislik devreye girer ve etkili olduğu zaman güzel sonuçlar alabilirsin. iPhone ne kadar kolay ne kadar zor atılır bilmiyorum ama iPhone APK vb şeyler indirmiyor sanırsam.
Sağol yorumun için, elimde şuan iCloud hesabının adresi var, önerdiğin bir Tool var mı

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
133
Onun Gözleri..
Phishing en mantıklısı hocam ve biraz daha kesin sonuç içeriyor bence.

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
254
203
#BlackHatTeam
phishing saldırsı ile deneyebilirsin bruteforce kalmadı eskisi kadar işe yarmaz eğer karşıdaki hesabın sahibi saf ise sahte link ile kolayca halledebiilrsin
GitHub - htr-tech/zphisher: An automated phishing tool with 30+ templates. This Tool is made for educational purpose only ! Author will not be responsible for any misuse of this toolkit ! tool olarak zphisher öneririm

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
897
lihtgTHT.php
Merhabalar, İphone cihazlara dışarıdan dosya indiremediğimiz için phishing saldırıları şifre çalmak için daha güzel bir yöntem olacaktır. Nasıl yapılacağına dair ilgili konumu inceleyebilirsiniz. Esenlikler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.