iPhone jailbreaksız ücretlileri ücretsiz indirme

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Selamın aleyküm.

Başlıkta da yazdığım gibi bunu yapabilme imkanı var mı ? ( Jailbreaksız ücretli olan programları ücretsiz indirebilir yada hileli uygulama indirebileceğimiz site falan ? )

Telefon model ; iPhone 6S daha önce jailbreak görmedi

Son düzenleme:

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Dostum,

1. si taktir edersin ki jailbreak sadece 9.2 ve 9.3.3 sürümlerine çıktı iOs10 da yok. Var diyenler var internette hiç boşuna kalkışma telefonundan olma ihtimalin var.
2. si iOs sürümün 9.2 veyahut 9.3.3 olsaydı evet AppStore'daki ücreti uygulamaları AppCake adlı bir Cydia uygulaması ile ücretsiz indirmen mümkün olurdu.
3. sü şuanda 9.3.3 ün yasal olarak imzaları kapandı. Yani geri 9.3.3 e dönmen için elinde 9.3.3 ipa dosyası bulunmak durumundadır.
Eğer elinde ipa dosyan varsa iPhone kurtarma mode ve iTunes yardımı ile çok rahat bir şekilde 9.3.3 e geri dönebilirsin.
İnternette 9.3.3 ün ipa dosyasını bulmak mümkün. Ama dikkat etmen gerekiyor. Telefonun renginden hafızasına kadar herşeyi aynı olan ipa yı indirmen gerekiyor.
4. sü Jailbreak olmadan ücretsiz indirmenin mümkün olduğunu sanmıyorum. Bir açık olsa bile çok geçmeden Apple olaya müdahale edip kapatacaktır.
iPhone 6 uzay grisi 16 gb için ipa dosyası var bende. İndirmiştim zamanında iOs10 a yükseltirde beğenmezsem geri downgrade yaparım diye. Malesef telefonlarımız uyuşmuyor yoksa atardım.

EDİT: Aklıma geldi Jailbreak yapmayacağım iOs10 danda geri dönmeyeceğim diyorsan AppStoreda bir uygulama vardı. Adı aklıma gelmedi. İnternette biraz araştırma sonucu bulabilirsin.
AppStore arada kampanya başlatır. Uygulama ücretleri düşer veya ücretsiz olur kısa süreliğine. Program ise bunları takip eder. Ücreti düşen veya ücretsize geçen olduğu zaman sana bildirim gelir. Jailbreak çıkmadan önce 300-400 $ lık bir kar sağlamıştı o program bana ama adı aklıma gelmedi maalesef...

Son düzenleme:

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Kardeş bana sadece ücretli uygulamaların ücretsizini barındıran bir program var mı o Lazım. Eskiden vardı lazy notes ama şimdi YÖK olsa bile zaten iOS 10 olduğu için App Store da bulamadım şimdi ne yapmam lazım her şey ücretli.

Ayrıca şunu da söyliyim yorumlarda filan gördüm iPhone 6 kullanan birisi nasıl böyle bir şey arar diye ? Kardeş tamam iPhone 6 aldık diye her uygulama için ton ton para mı verelim yani ?

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Dostum,

1. si taktir edersin ki jailbreak sadece 9.2 ve 9.3.3 sürümlerine çıktı iOs10 da yok. Var diyenler var internette hiç boşuna kalkışma telefonundan olma ihtimalin var.
2. si iOs sürümün 9.2 veyahut 9.3.3 olsaydı evet AppStore'daki ücreti uygulamaları AppCake adlı bir Cydia uygulaması ile ücretsiz indirmen mümkün olurdu.
3. sü şuanda 9.3.3 ün yasal olarak imzaları kapandı. Yani geri 9.3.3 e dönmen için elinde 9.3.3 ipa dosyası bulunmak durumundadır.
Eğer elinde ipa dosyan varsa iPhone kurtarma mode ve iTunes yardımı ile çok rahat bir şekilde 9.3.3 e geri dönebilirsin.
İnternette 9.3.3 ün ipa dosyasını bulmak mümkün. Ama dikkat etmen gerekiyor. Telefonun renginden hafızasına kadar herşeyi aynı olan ipa yı indirmen gerekiyor.
4. sü Jailbreak olmadan ücretsiz indirmenin mümkün olduğunu sanmıyorum. Bir açık olsa bile çok geçmeden Apple olaya müdahale edip kapatacaktır.
iPhone 6 uzay grisi 16 gb için ipa dosyası var bende. İndirmiştim zamanında iOs10 a yükseltirde beğenmezsem geri downgrade yaparım diye. Malesef telefonlarımız uyuşmuyor yoksa atardım.

EDİT: Aklıma geldi Jailbreak yapmayacağım iOs10 danda geri dönmeyeceğim diyorsan AppStoreda bir uygulama vardı. Adı aklıma gelmedi. İnternette biraz araştırma sonucu bulabilirsin.
AppStore arada kampanya başlatır. Uygulama ücretleri düşer veya ücretsiz olur kısa süreliğine. Program ise bunları takip eder. Ücreti düşen veya ücretsize geçen olduğu zaman sana bildirim gelir. Jailbreak çıkmadan önce 300-400 $ lık bir kar sağlamıştı o program bana ama adı aklıma gelmedi maalesef...

Kardeş ünlü bir hacker apple açığı buldu iOS 10 a jailbreak atabildi fakat henüz nasıl atılacağı nasıl da yapılacağı gibi bir video yada yazı görmedim.

Mulfucer

Üye
15 May 2016
213
0
Arkadaşın dediği gibi vShare'ın jailbreaksiz olarak çalışan sürümünü indirebilirsin veya internet üzerinden indirme yapabiliyorsun vshare ile sanırım kendi sitesindendi tarayıcıdan indirebiliyordun

Mulfucer

Üye
15 May 2016
213
0
Dostum vShare App Market: Download Free Apps and Games for iOS & Android sitesine girmeyi dene telefon üstünden, şuan bilgisayar üstünden o siteye girdim ancak Android ve Windows sürümü var yazıyor sen iPhone'dan bu siteye girmeyi denersen sanırım uygulamaları o siteden indirebilirsin. Eskiden oluyordu 2-3 ay önce

Canım Tim Cook'cuğum da iOS 9'da güvenlik açığı bulamazsınız demişti ama 9.3 ile birlikte iOS 9'lara Jailbreak yapmayı başardılar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.