Çözüldü İphone konusunda yardım

candalgc

Üye
20 May 2018
172
1
Merhaba daha önce android bir cihaz kullanıyordum iphoneye geçiş yaptım geçiş yaparken bir program kullanmıştım 2 cihaza birden yükleyerek tüm verileri aktarıyordu bu programı yada bu tarz bir program bilen var mı
Şuan kullandıgım cihaz 6s samsung bir telefona geçiş yapacagım
Detaya inmek gerekirse rehber fotograflar videolar vs vs tü cihazı taşımak istiyorum

Son düzenleme:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Android telefonunuzda yer alan fotoğraf, video ve müziklerinizi iPhone’unuza aktarmak için ihtiyacınız olan iki şey bulunuyor: Bir bilgisayar ve iTunes uygulaması. Bilgisayarın pc veya Mac olması bu aşamada bir fark yaratmazken bilgisayarda iTunes uygulamasının bulunması önem taşıyor.

Öncelikle Android telefonunuzda bulunan ögeleri kablo veya hafıza kartı gibi bir araçla bilgisayarınıza taşıyın ve sonrasında taşımak istediklerinizi iTunes’a sürükleyin. Bu işlem için iPhone’unuzu iTunes ile senkronize etmeyi de unutmayın.

Daha sonra iPhone’unuzla bilgisayarınız arasında bağlantı kurun, bilgisayarınızda iTunes uygulamasını açın ve uygulamada iPhone’unuzun seçili olduğundan emin olun. Uygulama üzerinde “Fotoğraflar” sekmesine tıklayın, “Sync photos from” seçeneğini işaretleyin ve fotoğrafları taşıdığınız dosyayı seçin. Son olarak “Apply (uygula)” butonuna tıklayın ve fotoğraflarınızla videolarınızın iPhone’unuza taşınmasını arkanıza yaslanarak izleyin.

Aynı işlemi Android telefonunuzda kayıtlı olan müzik dosyaları için de gerçekleştirebilirsiniz. iTunes uygulaması üzerinden “Go to Library” butonuna tıklayarak içinde bulunan “Music” klasörüne erişebilisiniz. Hangi müzikleri iPhone’unuza aktaracağınızı seçtikten sonra aynı prensibi uygulayarak “Sync” butonuna basabilir ve şarkılarınızı iPhone’unuza kolayca aktarabilirsiniz.

Alıntıdır:: https://webrazzi.com/2016/05/24/and...yaparken-verilerinizi-nasil-aktarabilirsiniz/

candalgc

Üye
20 May 2018
172
1
Yardımlar için teşekkürler drive yedeklemesinde rehberimde 1k dan fazla kişi olmasına ragmen 70 küsür yedekleme yaptı kayıp yaşayacakmışım gibime geliyor

candalgc

Üye
20 May 2018
172
1
Detaylı bir araştırma yapmaya karar verdim ve bir kaynak buldum wp mesajlarına kadar kayıpsız bir şekilde veriler alınabiliyor KAYNAK
Yardım eden herkese teşekkürler konu kilitlenebilirr.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.