iphone screen problem

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
712
23
sıfırlamayı denedinmi veya ekranı tamamen gidince güç tuşu ile main tuşu ana ekran tuşu(alt kısımdaki)aynı anda basmayı denedinizmi veya güncel değilse güncellemeyi dene o da olmassa ekran chiplerinde ve chip(çip yazılısını tam bilemedim)temassızlık olduğundan olması gerekli garantiye yolla yenisine verirler diye umut ediyorum.

Gh4st

Üye
8 Ocak 2017
218
0
TURKEY
sıfırlamayı denedinmi veya ekranı tamamen gidince güç tuşu ile main tuşu ana ekran tuşu(alt kısımdaki)aynı anda basmayı denedinizmi veya güncel değilse güncellemeyi dene o da olmassa ekran chiplerinde ve chip(çip yazılısını tam bilemedim)temassızlık olduğundan olması gerekli garantiye yolla yenisine verirler diye umut ediyorum.

garantisi bitti. Açma kapama düğmesi ile ana ekran şeine aynı anda basınca açılıyor sonra gidiyor harfler basmıyor

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Kardeşim, Güç Tuşu Ve Home Tuşuna Aynı Anda Basılı Tut Blue Screen(Mavi Ekran)dan Sonra Elini Çekebilirsin.Telefona Reset Çekiyor.Ayrıca Ekran Gidip Geliyor Derken? Başka Telefon'dan Video Çekerek Daha ayrıntılı Olabilirsin,Bizde Daha Rahat Cevaplar Verebiliriz.

Not : Format Atmayı Pek Önermem.İcloud Yedeğiniz Çok Uzun Süre Zarfında Yedeklenmesi Telefona Yükleniyor.Ama Sorun Büyükse Gözde Çıkarmak Gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.