iphone telefon

byonepage

Yeni üye
29 Tem 2017
32
0
S.a androidden iphone yeni geçtim androidde böyle birşey yok ondan soruyorum telefonumu ios 11 e güncelledim telefonum iphone 6 kasma donma vb yok fakat usb kablosunu pc ye bağladım işim bitince usb kablosunu çektim telefon yeniden kapanıp açıldı hepinizde olan birşeymi yada nasıl düzeştirim

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
S.a androidden iphone yeni geçtim androidde böyle birşey yok ondan soruyorum telefonumu ios 11 e güncelledim telefonum iphone 6 kasma donma vb yok fakat usb kablosunu pc ye bağladım işim bitince usb kablosunu çektim telefon yeniden kapanıp açıldı hepinizde olan birşeymi yada nasıl düzeştirim
Bana daha önce olmamıştı. Belki güncelleme ile ilgili olabilir.

byonepage

Yeni üye
29 Tem 2017
32
0
Cihaz'ı 0 (Sıfır) mı aldınız?

evet yeni aldım 2 gün oldu laptopa bağladım da oldu aynısnı win 7 işletim sistemli pcmde denedim sorun olmadı

bağlayınca güven kısmına bastım laptopta güvenmeye mi bastım dicem de zannetmiyorum ama güvenme diye algılayıptamı öyle yaptı acaba çünkü masa üstümde soru nyok bu arada yardımlarınız için saolun

ByBitter

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
537
1
Mezarlık
Şimdi eğer kabloda sıkıntı yok ise şarj giriş yerinde sıkıntı olabilir ve kısa devre yapıp reset atmasinsa neden olabilir , biraz araştır eğer çözüm bulunmaz ise garantiye yollayabilisin.

edizstep72

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
511
0
NEREYE
kardeşim usb den kaynaklı bendede aynı sorun vardı hatta ekran kırılmış gibi soluyor renk atıyordu bnjour itunes olan pclerde bide kablonun veri alırken kesilmesinde oluyor pcnden sağ tık yapıp çıkar de oyle çıkar sorunlar çıkarabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.