Irkçılık ve Milliyetçilik Arasındaki Fark

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
müslüman mısın

Tanrı dedim diye ateist mi oldum?
Yobazlığın alemi yok. Müslüman mısın sorusunu değil sen kimse soramaz.
Kurucumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün belirlediği şekilde Laik bir düzen içerisinde yaşıyoruz. Benim müslüman olmam veya olmamam seni ilgilendirmez. Herkesin inancı kendine. Madem bu kadar dinine düşkünsün kendi başına ne yapıyorsan yap. İnsanlara bu şekilde sorular sorup dinden imandan soğutmayın milleti. Ne çekiyor bu memleket yobazların elinden!
Ben Türk'üm Türkçe konuşurum!
Tanrı dedim diye hemen bir müslüman mısın sorusu!
HERKES HADDİNİ BİLECEK ULAN!​

16 Mar 2017
93
0
Kurucumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün belirlediği şekilde Laik bir düzen içerisinde yaşıyoruz. Benim müslüman olmam veya olmamam seni ilgilendirmez. Herkesin inancı kendine. Madem bu kadar dinine düşkünsün kendi başına ne yapıyorsan yap. İnsanlara bu şekilde sorular sorup dinden imandan soğutmayın milleti. Ne çekiyor bu memleket yobazların elinden!

Hop beyler sakin işin sonu kötüye gidiyo. Özellikle de sen Turk38Bjk fazla hırçınsın. Adam İslamda ırkçılığın olmadığını anlatmak isterken olayı nereye bağlıyorsun. Çok dolmuşsun yaşın küçük ya da tecrübelerin az.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Türk ırkını , Türk dilini savunmak müslümanlığa aykırı mı?

adam Türk üstündür demiş bu aykırı aç oku müslümanım demekle müslüman olunmuyor kuranın ilk emri oku zaten

Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allah'tan korkmaktadır. Allah yanında en kıymetli olanınız O'ndan en çok korkanınızdır. ”

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Benim dinim seni ilgilendirmez. Ben okudum biliyorum sen merak etme. Benimle konuşurken haddini aşma. Yobaz bir kişiliğe sahip olduğun her yerinden belli. Kullandığın her kelime bağırıyor yobazım ben diye. Ve ben yobazlardan NEFRET ederim. Sana daha fazla katlanamayacağım. Yobazlığına başka yerde devam et. İnsanları rahatsız etmeden çölde falan devam edebilirsin. Çöl bedevisi. Bir daha da kimseye dinini sorma. Görgüsüz yobaz. Senin gibiler yüzünden İslam kötü tanınıyor. Bilmeyen okumayan biri bakıyor senin gibilere sonra İslam'dan uzaklaşıyor.
Ne demişler yarım imam dinden, yarım doktor candan eder. Bilip bilmeden her işe burnunu sokma. Ters birine denk gelirsen kökünden kesebilir. :RpS_wink:

16 Mar 2017
93
0
Türk ırkını , Türk dilini savunmak müslümanlığa aykırı mı?

İslamda (Ey insanlar, sizi, bir erkekle bir kadından yarattık. Birbirinizle tanışmanız için milletlere ve kabilelere ayırdık. Allah indinde en üstününüz, takvada en ileri olanınızdır.) [Hucurat 13] ayetinde üstünlüğün genlerle alakası olmadığını takvayla alakalı olduğunu söyler ve daha bir çok ayet vardır ki ırkçılığa karşıdır. Araştırırsanız bulabilirsiniz.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
adam Türk üstündür demiş bu aykırı aç oku müslümanım demekle müslüman olunmuyor kuranın ilk emri oku zaten

Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allah'tan korkmaktadır. Allah yanında en kıymetli olanınız O'ndan en çok korkanınızdır. ”
Milliyetçilik ve Irkçılığı kariştiriyorsun.
Türk olmayı üstünlük olarak görüyorum ve Türkçüyüm. Eğer yaptığın ırkçılık diyorsan ben en büyük ırkçıyım.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Benim dinim seni ilgilendirmez. Ben okudum biliyorum sen merak etme. Benimle konuşurken haddini aşma. Yobaz bir kişiliğe sahip olduğun her yerinden belli. Kullandığın her kelime bağırıyor yobazım ben diye. Ve ben yobazlardan NEFRET ederim. Sana daha fazla katlanamayacağım. Yobazlığına başka yerde devam et. İnsanları rahatsız etmeden çölde falan devam edebilirsin. Çöl bedevisi. Bir daha da kimseye dinini sorma. Görgüsüz yobaz. Senin gibiler yüzünden İslam kötü tanınıyor. Bilmeyen okumayan biri bakıyor senin gibilere sonra İslam'dan uzaklaşıyor.
Ne demişler yarım imam dinden, yarım doktor candan eder. Bilip bilmeden her işe burnunu sokma. Ters birine denk gelirsen kökünden kesebilir. :RpS_wink:

kimin okumadığı yazdıklarından belli

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0

Bana da bu soru soruldu herkes özgürdür kimseyi ilgilendirmez, kim neye inanırsa inansın ateist ise ateist müslüman ise müslüman.Din propaganda'sı yapılmıştı ben her ne konuda olursa olsun propaganda ya karşıyım "ateist mısın" soru geldi hemen.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
İslamda (Ey insanlar, sizi, bir erkekle bir kadından yarattık. Birbirinizle tanışmanız için milletlere ve kabilelere ayırdık. Allah indinde en üstününüz, takvada en ileri olanınızdır.) [Hucurat 13] ayetinde üstünlüğün genlerle alakası olmadığını takvayla alakalı olduğunu söyler ve daha bir çok ayet vardır ki ırkçılığa karşıdır. Araştırırsanız bulabilirsiniz.
Türkçülükle Irkçılıgı karıştırıyorsun!

16 Mar 2017
93
0
Dostlar tartışma ortamı çıkarmayalım :) Kimseye fayda dokunmaz Turk38Bjk isimli şahıs bana pm den tehdit edici mesajlar yolluyo :D Sözüm ona çok korktum tartışmayı sonlandırın bir moderatör burayı basmadan önce.

ReelDizzy

Üye
30 Eyl 2017
64
0
Konya
Müslümanlık Dininde Irkçılık Yasak Tamamda Şuan Müslümanlık Dini Nasıl Ayakta Onuda Bir Araştırın Sonra Gelin Tartışalım.

Son düzenleme:

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Bu yobazlarla aramızdaki en büyük fark arkadaşlar şudur:
Bu yobazlar hala orta çağdaki gibi skolastik düşünce sistemi gibi her şeyi dine bağlamaya çalışırlar. Bunlar müslüman olmayı arap milliyetçiliği sanıp Türk'lüğü yok etmeye çalışırlar.
Bütün bunlara inat haykırarak söylüyorum ki
TÜRK'ÜM TÜRKÇE KONUŞURUM
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
TENGRİ BİZ MENEN
TENGRİ TÜRÜKÜG KÖZEDZÜN YEGEDZÜN
bazılarında din diyince hemen arap sevdalıları olur işte ben buna sinir olurum. Ancak bilmezler arapların Türkleri arkadan vurmaya çalıstıklarını..
Tengri biz menen

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
ekran görüntüsü atabilirsin genç insan :) Benim kimseden çekincem yok bu forumda herkes bunu bilir. Sözümü şimdiye kadar kimseden saklamadım bundan sonra da boynumu eğmem.
Benim Türklüğümü bir kenara itmeye çalışıp elin çöl bedevisini benden üstün tutmaya çalışan olursa onu ezerim.
Türk'üm ben. Türk olmak üstün olmak için yeterli bir neden. Senin gibi devşirmeler anlamaz. Biraz daha bana bulaşırsan sana burdan vereceğim cevaplar karşısında utanır cevap veremez hale gelirsin. O yüzden sus. Ben sana daha fazla yazmayacağım. Gençliğine veriyorum.
Tanrı Türk'ü Korusun!

YURUYEDUR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,420
5
Ötüken
Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim.

Türk budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk'tü bugün de Türk'tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır.

Taş kırılır, Tunç erir, ama Türklük ebedidir.

Türk aleminin en büyük düşmanı komünizmdir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir.

Kanını taşıyandan başkasına inanma!

Türk Milletinin karakteri yüksektir, Türk Milleti çalışkandır, Türk Milleti zekidir.

Türk, Türk olduğu için asildir.

Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır.

Türk, çetin işler başarmak için yaratılmıştır.

Yüksel Türk! Senin yükselmenin hududu yoktur.

Bir Türk, cihana bedeldir!

Bu sözler Başbuğ Atatürk'e aittir. Başbuğ Atatürk Türkçüdür. Türk ırkının üstünlüğünü savunur. Bunu Türklük üzerine söylediği sözlerden de rahat bir şekilde anlayabiliyoruz zaten.

Kendi saçma, siyasal düşüncelerinize Başbuğ'u alet etmeyin. Hep üzerinden bir prim çabaları. Önüne gelen Başbuğ'u kendi saçma ideolojilerine alet ediyor prim yapmak için.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
ekran görüntüsü atabilirsin genç insan :) Benim kimseden çekincem yok bu forumda herkes bunu bilir. Sözümü şimdiye kadar kimseden saklamadım bundan sonra da boynumu eğmem.
Benim Türklüğümü bir kenara itmeye çalışıp elin çöl bedevisini benden üstün tutmaya çalışan olursa onu ezerim.
Türk'üm ben. Türk olmak üstün olmak için yeterli bir neden. Senin gibi devşirmeler anlamaz. Biraz daha bana bulaşırsan sana burdan vereceğim cevaplar karşısında utanır cevap veremez hale gelirsin. O yüzden sus. Ben sana daha fazla yazmayacağım. Gençliğine veriyorum.
Tanrı Türk'ü Korusun!
Katılıyorum

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Tanrı Türk'ü Korusun!

ıq seviyen 50 herhalde ben diyorum bütün ırklar eşit üstünlük takvada sen diyorusun araplar üstün dedi diyorsun ben öle bir şey mi dedim sen bu zeka ile nasıl yaşıyon

son olarak mevlananın sözü ile yazımı bitiriyorum ve ne yazarsan yaz cevap vermicem
ecfed0e2-3f0f-42f8-80f3-ff8b6b77c42c.jpg

Son düzenleme:

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
3
Türk ve Türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz!

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim.

Türk budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk'tü bugün de Türk'tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır.

Taş kırılır, Tunç erir, ama Türklük ebedidir.

Türk aleminin en büyük düşmanı komünizmdir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir.

Kanını taşıyandan başkasına inanma!

Türk Milletinin karakteri yüksektir, Türk Milleti çalışkandır, Türk Milleti zekidir.

Türk, Türk olduğu için asildir.

Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır.

Türk, çetin işler başarmak için yaratılmıştır.

Yüksel Türk! Senin yükselmenin hududu yoktur.

Bir Türk, cihana bedeldir!

Bu sözler Başbuğ Atatürk'e aittir. Başbuğ Atatürk Türkçüdür. Türk ırkının üstünlüğünü savunur. Bunu Türklük üzerine söylediği sözlerden de rahat bir şekilde anlayabiliyoruz zaten.

Kendi saçma, siyasal düşüncelerinize Başbuğ'u alet etmeyin. Hep üzerinden bir prim çabaları. Önüne gelen Başbuğ'u kendi saçma ideolojilerine alet ediyor prim yapmak için.

Milliyetçiyim demiş ikinci sözde işte. Türkçü falan demeye ne gerek duyuyorsunuz anlamıyorum. Atatürk'ün 6 ilkesi hepimize yeter. Başka terimler çıkarmaya gerek yok.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
ıq seviyen 50 herhalde ben diyorum bütün ırklar eşit üstünlük takvada sen diyorusun araplar üstün dedi diyorsun ben öle bir şey mi dedim sen bu zeka ile nasıl yaşıyon

Anlamadığım Türk olmaktan nasıl gurur duymuyorsun ! Veya Türkçülükle ırkçılıgı neden aynı görüyorsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.