Iş ihtiyacım var

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
İstanbul avrupa yakasında iş ihtiyacım var çok acil olmasa buraya bu konuyu açmazdım internetteki kariyer net gibi siteler işe yaramadı yaklaşık 2000 kişi bir işe başvuruyor öne çıkmak imkansız neredeyse iş önerebilecek veya iş verebilecek varsa bana ulaşırsa sevinirim

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
evet 20 yaşındayım bilgisayar programcılığı okuyorum son sınıfım daha önce iş tecrübem oldu turizm bilişim ticaret ve esnaflık olarak

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
127
3
xD
Bir Pastaneye Filan Giremez misiniz ya da Kafeye filan ? Garson gibi Birşey Olarak ? Olabilir Para Kazanmak İçin

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
Bir Pastaneye Filan Giremez misiniz ya da Kafeye filan ? Garson gibi Birşey Olarak ? Olabilir Para Kazanmak İçin
olabilir fakat çalışma saatleri uymuyor bir kaç yeri denedim fakat hepsi full çalışma istiyor benim derslerim saat 5 te başlıyor sabah full boşum buna rağmen iş bulamadım part time olması gerekiyor hem okuyup hem çalışmam gerekiyor

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
127
3
xD
olabilir fakat çalışma saatleri uymuyor bir kaç yeri denedim fakat hepsi full çalışma istiyor benim derslerim saat 5 te başlıyor sabah full boşum buna rağmen iş bulamadım part time olması gerekiyor hem okuyup hem çalışmam gerekiyor

Hocam part timeyi bilemem şimdi full iş çok. Ama hocam 7/24 Açık olan pastaneler, fırınlar oluyor. Orda geceleri satış yapabilirsin.

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
Hocam part timeyi bilemem şimdi full iş çok. Ama hocam 7/24 Açık olan pastaneler, fırınlar oluyor. Orda geceleri satış yapabilirsin.
17:00 da başlıyor okulum bana gündüz lazım genelde gündüzlere full time veriyorlar gecelere part time ve bana gündüz part time lazım ilgin için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.