Çözüldü İsim Değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trhacktr54

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
492
0
WEB
Merhaba Dostlar Bu Foruma Kayıt olurken bu forumu sevip bu kadar içli dışlı olacağım aklımdan geçmezdi ama şimdi neredeyse günümün (5-6) saatini forumda geçiriyorum doğal olarak kayıt olurken hiç düşünmeden saçma sapan bir nickname aldım ve ben bundan çok rahatsızım cidden değişim olmassa hesabı bırakmak zorunda kalacağım.lütfen bana yardımcı olun

Moderatör tarafında düzenlendi:

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Merhaba Dostlar Bu Foruma Kayıt olurken bu forumu sevip bu kadar içli dışlı olacağım aklımdan geçmezdi ama şimdi neredeyse günümün (5-6) saatini forumda geçiriyorum doğal olarak kayıt olurken hiç düşünmeden saçma sapan bir nickname aldım ve ben bundan çok rahatsızım cidden değişim olmassa hesabı bırakmak zorunda kalacağım.lütfen bana yardımcı olun

Merhaba Arkadaşlar;
Her yeni gelen arkadaşımızın genellikle aklına gelip sordukları ve aynı yanıtı aldıkları soruları buraya yazacağım ki artık sorulmaktan vazgeçilsin, gelen ve sabit konuları okuyanlar da bir daha yazmasınlar...

Soru:
Nickimi Değiştirebilirmiyim?
Cevap:
Nick değişimine önceden zaman zaman izin veriyorduk, ancak burada kişilr, diğer kişileri nickleriyle tanıdıkları için onu da değiştirince tanıyamaz oluyorlardı, bu yönetim olarak bizim de üyeleri tanımamız ve yetkilendirme sırasında karar vermemizde yanlışlıklara ve haksızlıklara sebep olabiliyordu, bu nedenle sadece Korgeneral rütbesine 1 kerelik nick değiştirme hakkı tanıdık.
Edit// VIP üyelere nick değişim hakkı da tanındı.

Soru:
Nickimi değiştirirseniz 100.000 konu açar, 500.000 ihbar yapar, Microsoft'u hackler, facebook'un Database'ini evinize kargolarım, nickimi değiştirebilirmiyim?
Cevap:
üstteki cevabı tekrar okuyunuz.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,060
441
THT's database
Merhaba trhacktr54, Kullandığınız nickte gerçek isminiz vs. geçmediği sürece VIP Üye ve Korgeneral dışındaki üyelerde ne yazık ki nick değiştirme hakkı yoktur. VIP Üyelerde, ayda 1 (Bir) veya 2 (İki); Korgeneraller de ise, sadece 1 (Bir) defalığına mahsus nick değiştirme hakları mevcuttur. Dilerseniz "VIP Üyelik Sistemi" konusunu inceleyerek, VIP Üyelik satın alabilirsiniz. İyi forumlar...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.