İsim Değiştirme ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HackerCaN24

Yeni üye
28 Eyl 2012
32
0
İstanbul
Herkesin 2 yada 1 defa isim değişme hakkı olsun . Herkese çok yarar ama 1 ,2 kez yoksa herkesin ha bire değişir isimler .

Örn:
Ben kayıt yaptığımda hackerliği tam bilmiyodum kafadan kötü bir isim yazdım :( :RpS_crying:

Son düzenleme:

HackerCaN24

Yeni üye
28 Eyl 2012
32
0
İstanbul
Hocam daha mesaj sayında az yeni üyelik aç bu sorun bitene kadar

Boşver artık Türk Hack Team beni böyle tanır ama hack yiyenler farklı tanırlar . Zaten bir söz vardır ; Tanınmış bir Hacker İYİ bir hackerdır . Tanınmamış bir Hacker GERÇEK bir hackerdır .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Nick değiştirme Vip ve Yönetime 1 kereliğine mahsus.

Arkadaşıma ek olarak şunu da söyleyeyim arkadaşlar, kullanıcı adınızı değiştirmek için gerçekten geçerli bir sebebiniz olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj yoluyla bize ulaşın değerlendirelim.. Ama bu geçerli sebep "ben bu adı sevmiyorum daha karizmatik bir isim buldum" şeklinde olmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.