İşletim sistemi

Jusstthe

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
396
0
I S T
Merhaba arkadaşlar ben bir konuda çok kararsız kaldım.
Bilgisayarımın özellikleri;
4gb ram i3-2350m 2.30ghz hdd disk 1.6gb kendisinin ekran kartı var

Sizce hangi işletim sistemini kurmalıyım?
Bazıları Windows 8.1 pro 64 bit önerdi bazıları ise windows 7 home 64 bit önerdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Cevap: İşletim sistemi hk.

Merhaba arkadaşlar ben bir konuda çok kararsız kaldım.
Bilgisayarımın özellikleri;
4gb ram i3-2350m 2.30ghz hdd disk 1.6gb kendisinin ekran kartı var

Sizce hangi işletim sistemini kurmalıyım?
Bazıları Windows 8.1 pro 64 bit önerdi bazıları ise windows 7 home 64 bit önerdi.

Yahu benim işlemcim intel pentium p6200 ramim 4 gb ve rahatlıkla windows 10 pro 64 bit kullanıyorum. Gittim google amcaya intel pentium p6200 vs i3 2350m yazdım karşıma:

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Pentium-P6200-vs-Intel-Core-i3-2350M/m4539vsm934

sonuçları geldi ve senin işlemcin benim işlemcimin önüne geçtiği gösterilmiş. Ben rahatlıkla windows 10 kullanıyorsam sen niye kullanamayasın :D

(ben donanım işlerinde kendimi geliştirmediğimden iyi değilim yanlış veya eksik bilgim varsa düzeltin beni)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.