İstediğim tarzda bir video kesme programı mevcutmu?

TyranTigRe

Üye
15 Mar 2017
80
0
Merhaba arkadaşlar 1 saatlik bir futbol maçı videom var top bana her geldiğinde kesmek istiyorum ancak durmadan kes kaydet değilde belirttiğim dakikaları toplu kesme imkanı olan bir pgoram varmı atıyorum 25:30 dan 27:00 kadar sonra hiç kapatmadan programı 27 den 30 a 36 dan 66 ya ve tamam dediğimde belirttiğim dakikaları toplu şekilde kesecek bir pgoram bekliyorum yanıtlarınızı.

katyperry1

Yeni üye
1 Tem 2018
23
0
Ya daha önerilen programlara bakmadan benim istediğim gibi mi diyorsun bilgisayar için olan programların hepsi senin isteklerini karşılar istediğin dakikaları programı kapatmadan kesebilirsin istediğin kadar video ses ekleyebilirsin arkasına, bende öneriyim basit bişey camtasi studio işini fazlasıyla görür

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Camtasia Studio 8 Var Kullanımı Basittir İstediğin Gibi Kullanabilirsin Ayriyetten Sony Vegas Var Onuda Kullanabilirsin O da güzel ve yararlı bir program.

15 Eyl 2018
230
0
Tersce
Bak şimdi istediğin tarzda ise iş değişir.

Evvelki hesabım ban yemeden evvel Da vinci resolve diye bir video programı keşfettim. Sloganı şu idi : "Tam istediğiniz tarzda bir program!"

Bak kardeş, 7 senedir video montajı ile uğraşıyorum. Camtasia 8 işini görür diyorsam bir bildiğim var ki diyorum.

Sony vegas diyenler olmuş, biraz sonra after fx çiler premiereciler de gelir. Evet onlar da işini görür. Ancak burada bizden yardım istediğine göre belli ki daha evvel video düzenleme yapmamışsın. Bu sebeple vegas da after fx de premiere de senin işini görmez. Yani senin deyiminle "istediğin tarz"da olan programlar onlar değil.

Ha unutmadan. Da Vinci resolve ile uğraşayım deme. İşine yaramaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.