İstediğiniz İnstagram Hesabını ÇALIN! - Sadece Shop ile.

CrueLPaiN

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
371
0
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Shop yeteneği ile nasıl hesap çalınır anlatacağım.

Yapmanız gereken işlem instagram'a form yollamaktır. Yavaştan başlayalım.

1-)https://help.instagram.com/contact/636276399721841

2-)Bu form'a girip, 2. seçenek , Hayır, Evet taklit edilen benim diyip ilerleyin.

3-)Gerekli bilgileri yazdıktan sonra sizden kimlik fotoğrafı ister. Bundan sonrası sizin shop yeteneğinize kalmıştır. Yapmanız gereken bir TC Kimlik fotoğrafı çekmek, isim soyismini çalacağınız kişinin adı ile soyadı yapmaktır. 50-60 K lık sayfalar çaldım böyle. Gerisi sizde THT!

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Bir gün instagram vs. "salla gitsin" demeyi bırakıp kamu davası açılmasını talep edecek, o gün evrakta sahtecilikten yıllarca hapiste tuvalet temizleyeceksiniz.

Bu ancak karşındaki kişi "hayır asıl Kara Murat benim!" diyerek kendi kimliğini gönderemezse yarar.

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Shop yeteneği ile nasıl hesap çalınır anlatacağım.

2-)Bu form'a girip, 2. seçenek , Hayır, Evet taklit edilen benim diyip ilerleyin.

3-)Gerekli bilgileri yazdıktan sonra sizden kimlik fotoğrafı ister. Bundan sonrası sizin shop yeteneğinize kalmıştır. Yapmanız gereken bir TC Kimlik fotoğrafı çekmek, isim soyismini çalacağınız kişinin adı ile soyadı yapmaktır. 50-60 K lık sayfalar çaldım böyle. Gerisi sizde THT!

Ayrıntılı anlatır mısınız?

Misal e-posta adresimizi girdik kimliği koyduk vs. diyelim hesabın bilgileri bize mi gelecek?
Ayrıca açıklama kısmına ne yazmamız gerekiyor?

MikoReis7

Uzman üye
24 Haz 2016
1,941
1
20
Bence Yeter
Bir gün instagram vs. "salla gitsin" demeyi bırakıp kamu davası açılmasını talep edecek, o gün evrakta sahtecilikten yıllarca hapiste tuvalet temizleyeceksiniz.

Bu ancak karşındaki kişi "hayır asıl Kara Murat benim!" diyerek kendi kimliğini gönderemezse yarar.

Çok Çok Haklısınız Hocam Katılıyorum.!

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere PhotoShop yeteneği ile nasıl hesap çalınır anlatacağım.

çok saolasın bilmiyordum baya işime yarıyacak hoşlandıgım kızın insta sını almayı denicem şimdi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
Bu çalmak için değil hesabı kapatmak için form o form fixlendi ve o forma girmenin başka bi yöntemi var artık

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
dostum bakın yanlış bilgi veriyorsunuz hesap çalmak bu kadar kolay olsaydı ülkede hesap bırakmazdım ben bu form kimlik ile hesap kapatmaya yarıyor çalmaya degil hesap çalmak burdan değil çalmanın bilgisayarda formu yok ! !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.