İstediğiniz Renk Bildirim Işığı

BlackWorrior

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
310
0
Dostum bildirim ışığı olan telefonlarda zaten ayarları var ama yinede emeğine sağlık.

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
Kardeşim programın adını söler misin ve app store var mı

27 Haz 2016
85
0
Mesaj gelmiyorsa bu uygulamaya gerek yok :(

uygun operötörü seçerseniz asla yalnız kalmazsınız:mml
Dostum bildirim ışığı olan telefonlarda zaten ayarları var ama yinede emeğine sağlık.

örnek olarak benim telefonumda (gm4g) maalesef bulunmuyor. hem burada ara renklerde var pembe mor vb
Msj atacak kisi yokki :D ama yararli adamsin sen

hocam turkcell tavsiyemdir her zaman bu konuda :D

askeradam09

Kıdemli Üye
2 Şub 2015
2,451
0
Aydın
Benim cihaz note 4 snapchatte sarı whatsapta beyaz normal smste mavi şarj olduğunda yeşil şarj olurken kırmızı yanıyor adamlar yapmış :D bu arada mesaj bildirim gelmiyor

27 Haz 2016
85
0
Benim cihaz note 4 snapchatte sarı whatsapta beyaz normal smste mavi şarj olduğunda yeşil şarj olurken kırmızı yanıyor adamlar yapmış :D bu arada mesaj bildirim gelmiyor

Hocam snapcheti pembe yapabilirsiniz veya mor veya cam göbeği bunları zamanlayabilirsiniz :D illa indirin diye demiyom yanlış anlamayın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.