istenilen programın lisansını en başa almak

lendo

Üye
3 Ara 2015
205
0
Herangi programın geçici olarak lisansını en başa almak

S.a arkadaşlar yardımınıza ihtayım var farz ediyorum ben bir portable veya tam program yukledim bilgisayarıma fakat yüklediyim program 30 gün sonra anahtar istiyor ben nasıl ediyim ki , en başa alayım programı geçici sürede anahtar kodu istemesin ?

Son düzenleme:

JCursed

Üye
12 Ağu 2018
149
0
-
Merhaba,

Bunun için indirdiğiniz programı cracklemeniz lazım. İnternette biraz araştırma yaparak crack bulup programınıza uygulayabilirsiniz.

İyi forumlar.

lendo

Üye
3 Ara 2015
205
0
Merhaba,

Bunun için indirdiğiniz programı cracklemeniz lazım. İnternette biraz araştırma yaparak crack bulup programınıza uygulayabilirsiniz.

İyi forumlar.
Hocam crack yani şu aralar yok olursa cracklarim fakat bana çok lazım bir programdır amma tek bir program yok tüm programını geçici olarak en başa almak lazim öyle program veya taktik olursa ne güzel olurdu

JCursed

Üye
12 Ağu 2018
149
0
-
Hocam crack yani şu aralar yok olursa cracklarim fakat bana çok lazım bir programdır amma tek bir program yok tüm programını geçici olarak en başa almak lazim öyle program veya taktik olursa ne güzel olurdu

Tekrardan merhaba,

Crack aradığınız programın adını söylerseniz size yardımcı olabilirim. Lütfen biraz daha detay verin.

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Bahsettiğiniz program için programın log dosyalarını sildikten ve çalışır durumda ki servisini kapattıktan sonra programı tekrar açarak deneyebilirsiniz. Bazı programlar sistemi tanımak adına regeditde kayıt oluşturmaktadır bu kayıdı bulup sildiğiniz takdirde en baştan deneme sürümünü kullanabilirsiniz. RunAsDate adlı uygulama ile uygulamanın tarihini geriye çekerek tekrar o süreci kullanabilirsini. Eğer ki çok gelişmiş bir program değil ise programı kaldırıp tekrar yüklemek bile işinize yarayacaktır.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
lendo
programın tam detaylı ismini verirsen yardımcı olurum , varsa crack serial patch vb link veririm , o programı kaldır, deep freeze kur , progarmı kullanacagın zaman yukle deep freeze ustune , bılgısayar kapat ac tekrar program silinir her seferınde yuklersın bu şekilde , tabi program kullanırken yedek al , hangi programı yukluyorsan , kullanınca ısın bıtınce yedek al , yoksa yenıden baslatınca yedek felan kalmaz deep freeze hepsını sıler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.