İstihbarat timi amatör çalışma

ZzSavasYolcusuZz

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,169
0
TÜRKİYE
bu konularda hiçbir bilgim yok bi deniyim dedim gerçekten zor işmiş :D
adam akıllı ilk çalışmam bu yönden kendimi geliştireceğimi sanmıyorum :RpS_thumbsup:

d3E7pL.jpg

KodAbi

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,846
0
Konya
Eline sağlık . Eğerki Alınırsam (%0.00) Bunu masaüstü yapıcam. Güzel Olmuş Eline sağlık.

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Arkadaşlarında Dediği Gibi Alınırsam Masaüstü Resmi Yapıcam (%00.00) Güzel Çalışma Ellerine Sağlık

Tworsty

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
523
0
Değişken
Time alınırsam da alınmazsam da aklımda deli gibi wallpaper çalışmaları var onları yapacağım, seninde tekniğin iyi ama baya bir geliştirmen lazım hocam

ZzSavasYolcusuZz

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,169
0
TÜRKİYE
alınırsam masaüstü yapıp atmassam ŞER*FSİZİM :)
teşekkürler :)
Time alınırsam da alınmazsam da aklımda deli gibi wallpaper çalışmaları var onları yapacağım, seninde tekniğin iyi ama baya bir geliştirmen lazım hocam
geliştirmicem grafikerlik le alakalı bilgim 0 daha çok hack vb. ile uğraşıyorum deneme amaçlı yaptım teşekkürler düşüncen için
Arkadaşlarında Dediği Gibi Alınırsam Masaüstü Resmi Yapıcam (%00.00) Güzel Çalışma Ellerine Sağlık
teşekkürler ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.