Java?

ibrahimcakal

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
293
0
Aydın
Arkadaşlar android üzerine kendimi geliştirmek istiyorum. Bana java SE yi öğren daha sonra androde geç dediler. şimdi java SE dili için bir kitap birde android uygulama geliştirmek için toplam 2 kitap lazım..Eğer aldıgınız yada bildiğiniz konuları iyi anlatan kitaplar varsa öneririrmisiniz?
Şimdidden teşekkürler...

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
bende herbelt schildt java kitabı var fakat 1330+ sayfa felan zaten javadan sıkıldım şuan c++ öğreniyorum sanada tavsiye ederim dersen ben android uygulaması yapıcam o zaman java öğrenmelisin

ibrahimcakal

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
293
0
Aydın
bende herbelt schildt java kitabı var fakat 1330+ sayfa felan zaten javadan sıkıldım şuan c++ öğreniyorum sanada tavsiye ederim dersen ben android uygulaması yapıcam o zaman java öğrenmelisin

aynen ben android uygulamalar android oyunlar v.s geliştirmek istiyorum... ama işte sadece internetteki videolarla olmuyor yanına kitapta almam gerekıyo hangisini alacagımı tam olarak bılmıyorum... benim java se dilini öğrenmem gerekiyor bunun ıcın saglam bir kitap lazım

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
öneriyle kitap alınmaz. git bir D&R a topla java kitaplarını, aç açıklamasında nasıl anlattıklarını yazarlar onu bir oku sonra aç rastgele bir konu bak hangisi sana daha anlaşılır geliyor seç al. bir işe başlayacaksan emek harcaman zaman ayırman gerekli.

ibrahimcakal

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
293
0
Aydın
öneriyle kitap alınmaz. git bir D&R a topla java kitaplarını, aç açıklamasında nasıl anlattıklarını yazarlar onu bir oku sonra aç rastgele bir konu bak hangisi sana daha anlaşılır geliyor seç al. bir işe başlayacaksan emek harcaman zaman ayırman gerekli.

Dostum zaten onu yapıcam ama ilk olarak sizede bir danışayım dedim kötümü yaptık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.