jeefo.A virus nasıl kurtulabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Criminal_1994

Yeni üye
5 Şub 2009
42
0
Eskişehir
jeefo.A virus ünden nod32 son surumuyle guncellemeleri lisanslı herşeyi olmasına rağmen nedense bu iyrenc virüsten kurtulamıyorum yardım edermisiniz cok acil yoksa 2gune pc cokebilir harddski 10kblik proyu 100mblik gosterior 80gblik hardiskim yakında ölebilir50gbsi durdukyerde doldu:Dcok acil yardım istiyorum vericeğiniz yardımlara şimdiden teşekkur ederim.

Criminal_1994

Yeni üye
5 Şub 2009
42
0
Eskişehir

KaLpSiz-GeNc

Yeni üye
31 Tem 2008
5
0
kardes o virüsle bende cok uğrastım ama sonunda kutuldum bazı dosyalara kıyamadıgından formatr atsanda kalıyo ... yanı o dosyalaara kıyıcaksın te butun dosyaları tarat o virüsün bulundugu her dosyayı sıl sonra kalan temızler dursun sonra bi format at nnod 32 full yukle tarat pc i bişey kalmamıstır kalmıssada nod32 temızler .. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.