Joomla 2xx giriş yapamıyorum

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Muhtemelen Brute Force ile buldun siteyi. Öyle yaptıysan zaten Brute force joomla 2xx olanları yanlış buluyor. Yani kısacası hiçbir zaman doğru bulduğunu ben de görmedim.

Zoakinx - TR

Katılımcı Üye
20 Eyl 2009
838
2
Site error veriyorsa , önceden bir çok giriş yapılmış ve sistemin yenilenmesi için vermiş oluyor yani oraya giriş yok. Öyle site gelince direk çıkın zaman kaybetmeyin boşuna

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.