jurnal haber haber scripti full

istanbul2000

Yeni üye
17 Tem 2009
13
0
indirme Download jurnalhaber.com.rar - BitShare.com - Free File Hosting and Cloud Storage

demosu
KpBk.png

savana

Yeni üye
7 Eki 2012
1
0
Dikkat

warezleri kullanmadan önce iyice kontrolden geçirmeniz gerekiyor. Çünkü bu tip Scriptler yeterince güvenli olsaydı zaten vareze düşmezdi. Şimdi bunu niye yazdığımı merak ediyorsuz. Amacım başınızı belaya sokmadan sizi kurtarmak. Ben jurnalhaber. com'un sahibiyim ve bahse konu Scripti ilk kullanan ve tasarlatanda zaman içinde çeşitli eklentilerle Scripti tam profosyonel hale getirtende biziz. Ama zaman içinde bu Scriptin sağlıklı olmadığını öğrenmeye başladık. Açıklarını kapatamadığımız içinde virüslerlerin girmesine ve çeşitli uzantılarla dolandırıcıların sahte site girişleri eklemelerine engel olamadık. Önce Avustur'yada faliyet gösteren bir banka ile, sonra da Vodefone şirketi karşı karşıya kaldık. Ve başımızın daha fazla derde girmemesi içinde çok beğenmemize rağmen Scripti yayından kaldırmak zorunda kaldık. Kısacası bu Scripti kullanarak başınızı belaya sokmayın. Benden uyarması

esntpli

Yeni üye
30 Tem 2013
2
0
Dostum bu script on numara işime yaradı. Hazır olarak aldım. Bir daha kendime haber scripti olarak kodlayıp zaman kaybetmeme gerek kalmadı. Tek yaptığım şeyler scripte onlarca haber sitesinden oluşan haber botu sistemini kodladıp, sitede bozuk olan bir kaç yeri yamaladım ve hala arada yeni yeni şeyler katıyorum sadece. On numara oldu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.