▶ K-Asistan & Sohbet - Windows için Kişisel Yapay Zeka◀

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Merhaba Dostlar,
Bugün Sizler için Tasarladığım "Asistan ve Sohbet Uygulamasını" Tanıtacağım.

v2.0 Çıktı ! Tıkla!

Kod:
+ Üyelik adınız : YelHak

+ Programın ismi : K-Asistan

+ Programın sürümü : v0.1

+ Kullanılan programlama dili : Visual Basic

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : K-Asistan, Windows için Hem Sohbet edebileceğiniz , hemde Çeşitli Görev yaptırabileceğiniz Çok amaçlı Kişisel Asistanınızdır.. Başlangıçta çalışarak 7/24 Sisteminizi gözetler.. Onunla hem Sohbet edebilir , hem Mail Yollayabilir hemde Not alabilirsiniz..

Ekran Görüntüleri ;

ben_trturka_tema_susuy_m_herseyimden_235.png

Giriş Ekranı ;

WQPgkm.png

"Borsa" Komutuna verilen Cevabı gösteren örnek resim ;

3qVvL0.png

Özellik Kutusu (İlerde daha fazla Özellik ve daha fazla Kişiselleştirme);

RPv1k7.png

Programı kullanabilmeniz için ayarlanan kısayol tuşları;

pWDXzr.png

Sistem durumu ekranı (Girdiğiniz an Windows defender virüs Taraması yapar. / Win10 Kullancıları için);

0BZl1L.png

İndirme Linki : https://yadi.sk/d/oGOZgKrH3Li6dv
İndirme Linki 2 : Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?
İndirme Linki 3 : İndir Asistan zip

Virüs Total : https://www.virustotal.com/tr/file/...e1304025b9e8ca4f0482c081/analysis/1501844959/

Önemli Not : Programa Komut Yazarken "Sadece İlk Harf'in büyük Olmasına Dikkat Edin"
Örnek : "Murat boz"
Ayrıca şuan Kullandığınız Programımın (Test) sürümüdür.
Mevcut hataları ve Eklenmesini istediğiniz şeyleri bana bildirebilirsiniz.. / Program Yapay zeka değildir.. Önceden verilmiş Komutları uygular.

v2.0 Çıktı ! Tıkla!

Yeni Sürümde Gelecekler ;
+Favori Sitelerim
+Güvenlik Asistanı
+İnternet Asistanı
+VPN (Beta)
+Kullanıcı Sözleşmesi
+4 Kat daha fazla Komut listesi
+Yenilenmiş giriş Arayüzü
+Müzik çalma
+Hava durumu Gösterme
+Çeviri yapma , Hava durumu gösterme , Yol tarifi gibi Özellikler
+Ek Özellikler Listesi
+Yenilenmiş Güvenlik Protokolü (Virüs vb. durumlar için)
+Tv İzleyebilme
+Bazı Komutlara sesli Cevap verebilme
+Oyun açabilme
+Oyun Modu
+Alarm Kurma
+Bildirim Hatırlatıcısı (Programın arkaplanda açık olması Gerekmektedir)
+Bilinen Tüm hatalar giderildi.
+En Yakın Eczane ve Hastane
+Acil Durum modu

v2.0 Çıktı ! Tıkla!

Incelendi. //Temiz
Kendisini başlangıca ekliyor bunu konuya not düş yanlış anlaşılma olmasın.

Son düzenleme:

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Eline sağlık güzel kardeşim,
Millet istiyor ki Account dump, site dump vs vs konular paylaşılsın.

İnşallah yeni versiyonları da görürüz

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Eline sağlık güzel kardeşim,
Millet istiyor ki Account dump, site dump vs vs konular paylaşılsın.

İnşallah yeni versiyonları da görürüz

Aslında bilgisayarında "Sqlmap" varsa senin için o işi yapabilir :) Hatta Program içine gömülü olarak komutla çalıştırılabilen Özel Hack Asistanı versiyonuda yapabilirim :)

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Vaay, windows için siri ha!
Eline sağlık, gelişmiş sürümleri beklemedeyim. Iphone umuz yok, ama pc ile de muhabbet edebiliriz :trl

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Ellerine Sağlık Yelhak :)

Çok Güzel Olmuş,Eğer Fikir İstersen Ben Bunun Gibi Bir Program Daha Önce Yaptım,Ben Geliştirmeyi Düşünmüyorum.Ama istersen Bütün Özellikler Senin Olsun,Buyur :)

===> Tıkla

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Ellerine Sağlık Yelhak :)

Çok Güzel Olmuş,Eğer Fikir İstersen Ben Bunun Gibi Bir Program Daha Önce Yaptım,Ben Geliştirmeyi Düşünmüyorum.Ama istersen Bütün Özellikler Senin Olsun,Buyur :)

===> Tıkla

Kardeşim teşekkür ederim :) hem Tasarım konusunda hemde yeni özellikler konusunda aklıma birçok yeni fikir geldi bugün uygulamaya başlayacağım :) Umarım güzel olur, destek verenler kısmına adını yazmak benim için büyük bir şeref olacak :)

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6

Kardeşim teşekkür ederim :) hem Tasarım konusunda hemde yeni özellikler konusunda aklıma birçok yeni fikir geldi bugün uygulamaya başlayacağım :) Umarım güzel olur, destek verenler kısmına adını yazmak benim için büyük bir şeref olacak :)

Asıl Bu Yorumu Görmek Benim İçin Bir Şeref :)
Ellerine Sağlık Tekrardan Konuyu Açar Açmaz Link Atmayı Unutma,Benden Tam Destek :)

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Incelendi. //Temiz
Kendisini başlangıca ekliyor bunu konuya not düş yanlış anlaşılma olmasın.

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Yapay Zeka Değilde chatbot demek daha doğru olur gayet güzel bir iş çıkarmışsın ellerine sağlık benimde aklımda var idi bir chat bot yapmak ama sen benden aceleci davranmışsın :D seninkini kullanacağız >.<

======================================

ek olarak yandex.çeviri'nin ses dinleme ve ses çıkarma özelliğini kullanabilirsin cortana havası verir.

Son düzenleme:

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Yapay Zeka Değilde chatbot demek daha doğru olur gayet güzel bir iş çıkarmışsın ellerine sağlık benimde aklımda var idi bir chat bot yapmak ama sen benden aceleci davranmışsın :D seninkini kullanacağız >.<

======================================

ek olarak yandex.çeviri'nin ses dinleme ve ses çıkarma özelliğini kullanabilirsin cortana havası verir.

Teşekkür ederim :) bu versiyon eskidi sayılır yeni versiyonunu kullanmanı tavsiye ederim :)
http://www.turkhackteam.org/turkhac...-k-asistan-v2-0-windows-icin-siri-yelhak.html

ellerine sağlık kardeş bu programı baya geliştirip gerçek yapay zeka yapabilirsin ;) sade zaman ve bilgi ile

Teşekkür ederim İnşallah v3'te daha farklı şeyler katacağım ama tabi vb'de yapay zeka zor:) ama benzetebilirim..

http://www.turkhackteam.org/turkhac...-k-asistan-v2-0-windows-icin-siri-yelhak.html Buda yeni sürümü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.