☪ K-Asistan v3.0 - Windows için Sesli Asistan #YelHak ☪

Programı Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    57

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü

V4.0 Çıktı! Hemen İndirin!

Merhaba Dostlar,
Bugün Sizlere "K-Asistanın v3.0" ünü Tanıtacağım..

Bu kadar erken Çıkarmamın sebebi , program Artık sesli yanıt verebiliyor ve Bilgisayar Temizliyor :)

+ Üyelik adınız : YelHak

+ Programın ismi : K-Asistan

+ Programın sürümü : v3.0

+ Kullanılan programlama dili : Visual Basic

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : K-Asistan, Windows için Hem Sohbet edebileceğiniz , hemde Çeşitli Görev yaptırabileceğiniz Çok amaçlı Kişisel Asistanınızdır.. Başlangıçta çalışarak 7/24 Sisteminizi gözetler.. Onunla hem Sohbet edebilir , hem Mail Yollayabilir hemde Not alabilirsiniz.. Ayrıca Favori sitelerinizi saklayabilir , görünmesini istemediğiniz bilgileri gizleyebilirsiniz , İndirme yöneticisi ile virüs olduğundan şüphe duyduğunuz programları indirip virüs taraması yaptırabilirsiniz.. Güncelleme merkezi araclığıyla programı güncelleyip Son sürümü kullanma keyfinide yaşayabilirsiniz..

+ Neler Yeni ; Sesli Asistan eklendi , Bilgisayar Temizleme eklendi , Resim çekme eklendi , HDD Defrag eklendi , Tasarımsal değişiklik yapıldı , İnternet asistanı geliştirildi.

ben_trturka_tema_susuy_m_herseyimden_235.png

zBomPB.png

G0Mv8y.png

y3ZP70.png

6XWZAN.png

İndir : https://yadi.sk/d/C7fWayzI3Lt7XH
İndir 2 : Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?
VT : Tıkla!

// Kesinlikle Virüs bulunmamaktadır. Virüs bulan bir AV Şirketi olursa haber verin. Şuan mevcut tüm AV Şirketleriyle iletişim halindeyim ve Büyük çoğunluğuyla durumu çözdük. Program için yakında lisans'da alacağım.

// K-Asistan Türkiye cumhuriyeti Anayasası ve uluslarası Telif Hakkı anlaşmaları tarafından korumaktadır.

Program için İnceleme videoları çeken arkadaşlar bana ulaşabilirler , inceleme videolarını websitesinde yayınlayacağım :)

Son düzenleme:

_MaC_

Uzman üye
2 Ara 2009
1,360
3
Bilinmezden
Eline Sağlık. Programı kullandım. Genel itibariyle iyi. Programdan çıkınca hafızada kalması normal mi?

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü

Mahalia

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
424
0
Yeni pencere açma sorunu giderildi mi ? Ona göre indireceğim, eline sağlık

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Yeni pencere açma sorunu giderildi mi ? Ona göre indireceğim, eline sağlık

Teşekkür ederim, yeni pencere açmadan kastınız açtığınız pencereyi kapatmamaksa evet o sorun giderildi.. Üstteki çarpı butonuna basarak Mevcut pencereden çıkış yapabiliyorsunuz..

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Arkadaşlar Yarın Akşam Programın 4.0 versiyonunu paylaşacağım.
Yeni Gelen Özellikler ;

+Çok Önemli Tasarımsal degişiklikler
+ PC Performans Takip
+ Ram ve CPU Temizleme
+ Güvenli Geri dönüşüm kutusu Temizleme
+ Tarayıcı geçmişlerini Temizleme
+Windows'u Güvenli Mod'a geçirme (Güvenlik Asistanı)
+ İnternet Asistanı İyileştirildi , eklemeler yapıldı

Yeni Eklenmesini istediğiniz Özellikler varsa ekleyebilirim , program tamamen istekleriniz dogrultusunda geliştiriliyor..​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.