Kablosuz Şifre Kaldırma

Caps-LockS

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
443
0
Niğde
Beyler Turktelekom modem kullanıyorum Kablosuz şifremi kaldırmak istiyorum yani harkez bağlan Sin istiyorum. Nasıl yapacam arayüzden ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
421
0
Direk arayğzden anlatmaya başlıyorum. Kablosuz bölümüne gel - - > koblosuz güvenliği bölümüne gir - - > şifreyi sil kaydet. Eğer olmaz ise internetin adını "internetin şifresi... " yaz herkes girer o zaman 😉

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.