Kafam çok karışık

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
Arkadaşlar kafam çok karışık şifreleri çalmaya kalkışıyorum Hakops Keylogger Sorunlu Virusu indirir açar ekrandan kaybolmaz pc kapanır açılır ekrandan siler bağlantım kesilir virusle onu geçtim fudlasam Run time hatası verir bağlantı hiç gelmez sonra Rat desen port sorunlu açsan açılmadı gösterir napıyım botnet kursam neler yaparım ?

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Kardeş öncelikle yapmak istediğin işe besmele ile başla. Bilgisayarını bi formatla temizle. Güzel bi virüs programı kur. Sonra sadece başarmak istediğin konuya odaklan.

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
Kardeş öncelikle yapmak istediğin işe besmele ile başla. Bilgisayarını bi formatla temizle. Güzel bi virüs programı kur. Sonra sadece başarmak istediğin konuya odaklan.
İstediğim keylogger oda doğru düzgün keylogger yok Hakops 14 deki sorunları giderdim dedi 15 çöp gereksiz bir şey olmuş bana göre Rat istiyorum port yok aradım internet sağlayıcımı port çalışmıyor dedim port ne dediler sorunmu var tamir için arkadaşları yollayalım dediler ben şok hayatın oyunları işte

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
D link dsl 2600u
DSL-2600U_BRU_C2_front.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.