Kali Linux Chromium Flash Player Sorunu

ALB4TROS

Üye
18 Mar 2017
126
0
THT
Selamunaleyküm. Chromium indirdim, bir bug mu ne varmış araştırarak onu hallettim. Sonra Flash Player indirmem gerekti, onu da hallettim ama bu sefer şu sorunu veriyor: Adobe Flash Player was blocked because it is out of date.
Sanırım güncellemem lazım, nasıl yaparım?

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
152
New World
Selamunaleyküm. Chromium indirdim, bir bug mu ne varmış araştırarak onu hallettim. Sonra Flash Player indirmem gerekti, onu da hallettim ama bu sefer şu sorunu veriyor: Adobe Flash Player was blocked because it is out of date.
Sanırım güncellemem lazım, nasıl yaparım?

Merhaba Değerli Üyemiz,

Hata mesajında AFP deneme süreniz dolduğu için kilitlemiş. Programı silip full versiyon olanını kurmanızı tavsiye ederiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.