Kali Linux Hata!

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
Kali Linux Login Ekranı Gelmeme Sorunuyla karsı karsıyayım SAdece Siyah ekran ımleç dahi yok kalıyor oyle cozumunu bılen varmı acaba?

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
CTRL + ALT + F1 Tuşlarına Aynı Anda Basın. Bir Arayüzsüz Ekran Gelirse startx Yazıp Enterlayın. Lakin Siz Kurduysanız Ve Gelmiyorsa Bir Masaüstü Ortamı Kurmanız Gereklidir. :)

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
CTRL + ALT + F1 Tuşlarına Aynı Anda Basın. Bir Arayüzsüz Ekran Gelirse startx Yazıp Enterlayın. Lakin Siz Kurduysanız Ve Gelmiyorsa Bir Masaüstü Ortamı Kurmanız Gereklidir. :)

Bunu d yaptım dırek dual boot olarak yaptım ben ve arayuz gelmıyor ctrl+alt+f1 de.
masaustu ortamı kurnmalısnız derken dualbootda bunu nasıl yapıcam

ozgun55

Üye
18 Mar 2017
98
0
Bende dual boot kullaniyorum 2 adet 150 gb lik hdd var önce birine win7 kurdum sonra diğerine kali linux kurdum 2017.2 versiyon kaç bit hatirlamiyorum ama 32 olanilir i 686 olan neyse sen soyle yap once iki hard diskide temizle sadece birine onxe en temizinden win 7 kur zaten kurarken orda hdd leri gorcen ordan hepsini temizle 2 tane kalcak sonra birine kur digerine elleme win7 kurulunca digerinede unetbootin kullanarak kali yukle ben oyle yaptim sorun yasamiyorum unstbootinden sorun olabilecegini sanmiyorum

MrOgux

Üye
10 Eyl 2015
55
0
Bende dual boot kullaniyorum 2 adet 150 gb lik hdd var önce birine win7 kurdum sonra diğerine kali linux kurdum 2017.2 versiyon kaç bit hatirlamiyorum ama 32 olanilir i 686 olan neyse sen soyle yap once iki hard diskide temizle sadece birine onxe en temizinden win 7 kur zaten kurarken orda hdd leri gorcen ordan hepsini temizle 2 tane kalcak sonra birine kur digerine elleme win7 kurulunca digerinede unetbootin kullanarak kali yukle ben oyle yaptim sorun yasamiyorum unstbootinden sorun olabilecegini sanmiyorum

Tekrardan Wın kuramam cunku buna format atamam :D Çok fazla Not Fılm vs var Yedekleme gıbı bı ımkanım yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.