Kali.linux HK

MrRobot35

Üye
2 Tem 2016
198
0
ARKADAŞLAR SELAMIN ALEYKÜM ÖNCELİKLE ACIL YARDIMA İHTİYACİM VAR SORUNUM

WİNDOWS 10 PRO İŞLETİM SİSTEMİ KURDUM MSI LAPTOP KULLANIYORUM

YANLIZ ŞİMDİ KALİ LİNUX ÇOK İYİ ÖĞRENMEM İÇİN ONU SANALDA DEĞİLDE NORMAL İŞLETİM SİSTEMİ YAPICAM FORMAT ATMAYI BİLİYORUM BİOS'DAN AYARLAMAYI BİLİYORUM YANLIZ USB DEN ACMIYOR YANİ SÖYLE SÖYLİYİM

this program doesn't support Windows 6.2.9200 SP0 yet. / flashin içinde setup.exe tıkladım zaman bu sorun çıkıyor

şimdi ben win7 kurup sonra kaliyi indirip denesem olurmu ne yapmam lazım bu sorunun çözülmesi için .s :/ saatlerdir uğrasıyorum bir çözüm bulamadım

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=a_VGDM9Hlt0[/ame]

sorunum linkdeki video gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:

EREGLILIHACKER

Uzman üye
22 Ağu 2016
1,297
1
Zonguldak
dostum usb varsa elinde kalilunix in orjinal sitesinden iso dosyasini indir usb ne at sonra install diyterek kurmadan calistirabilirsin biostan hhd yi devre disi birakip usb sec esc ile de yapabilirsin istredigin zaman tak usb yi kullan okey

MrRobot35

Üye
2 Tem 2016
198
0
Windows kullanmadan sadece kali kullanmak için kurmak istiyorum sanal'da kullanmak istemiyorum bu benim kaliyi öğrenmemi daha hızlı yapar usb attim kaliyi ama laptop taktığım zaman bios ayarlarından usb seçtip kaydetip yeniden başlattığım zaman kali kurma seçenekleri yada kali ile ilgili bişey gelmiyor arkadaşın dediği gibi hhd devre disi birakip mi olucak o konuyu pek anlamadım

14 Mar 2017
176
0
BİOS ayarlarından USB yi başa alınız

Kali Lİnux un sitesinden İstenilen İSO Kalıbını indiriniz

Herhangi bir araç ile USB ye yazdırınız (Win32 Dİsk İmager kullanilabilir)

bilgisayarı kapatıp USB belleği taktıktan sonra açınız kurulum a başlayabilirsiniz iyi forumlar

MrRobot35

Üye
2 Tem 2016
198
0
BİOS ayarlarından USB yi başa alınız

Kali Lİnux un sitesinden İstenilen İSO Kalıbını indiriniz

Herhangi bir araç ile USB ye yazdırınız (Win32 Dİsk İmager kullanilabilir)

bilgisayarı kapatıp USB belleği taktıktan sonra açınız kurulum a başlayabilirsiniz iyi forumlar

sağol kardeşim senin dediğini biliyorum zaten yapmasını da sorunum tam bu değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.